Click aici »

Administrator baza de date (asistent it)

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Serviciu clienti, Secretariat/Administrativ, Altele
Data introducerii
23-02-2013
Data actualizare
15-03-2013

Descrierea postului

Angajam Administrator baza de date pentru administrare / introducere si prelucrare date site on line, promovare on line, gestionare baza de date interne.

Cerinte

Abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa;
Dorinta de autodepasire, ambitios, pasionat de IT;
Atitudine orientata client, seriozitate, proactiv;
Disponibilitate mare de a invata lucruri noi;
Responsabilitate individuala, dorinta de realizari personale;
Persoana organizata, orientata spre rezultate;
Cunostinte privind administrarea sistemelor de operare (sistemul de operare Windows);
Cunostinte operare PC nivel avansat (Microsoft Office);
Cunostinte Photoshop
Administrare baza de date, site.
Cunoasterea limbii engleze este un avantaj.
Dezvolare si actualizarea website-urilor proprii si ale colaboratorilor companiei;