Click aici »

Achizitor

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri, Restaurant, Achizitii/Logistica
Data introducerii
31-05-2012
Data actualizare
15-06-2012

Descrierea postului

Asigura stocul zilnic de marfa si materiale pe baza necesarului zilnic solicitat de departamente;
Receptioneaza calitativ si cantitativ marfurile si materialele;
Distribuie din depozite marfurile si materialele catre celelalte departamente din hotel;
Asigura transportul de marfuri si materiale in functie de necesitati;

Cerinte

Bune aptitudini de negociere si relationare cu clientii.
Perseverenta, responsabilitate, initiativa si personalitate dinamica
Cunostinte de operare PC
Permis de conducere categoria B
Experienta in domeniul hotelier constituie un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix negociabil in functie de experienta relevanta in domeniu si in acord cu grila de salarizare a companiei.
Bonusuri periodice in functie de performantele individuale si ale companiei.
Facilitati acordate angajatilor in cadrul hotelurilor Continental si Ibis.
Planuri de Dezvoltare Profesionala si training, activitati sociale in cadrul companiei