Click aici »

Account Manager

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
16-02-2016
Data actualizare
16-02-2016

Descrierea postului

Postul presupune prospectarea pietei, promovarea produselor si a serviciilor companiei si informarea clientilor in legatura cu stadiul proiectelor.

Cerinte

Candidatul ideal este orientat spre client, proactiv, organizat, are abilitati reale de comunicare, cunostinte bune de limba engleza si de utilizare a calculatorului (in special Excel), precum si cunostinte de contabilitate primara si de gestiune. Capacitatea de a analiza si sintetiza informatiile, de a lucra fara coordonare directa, precum si o experienta de minimum 3 ani in vanzari reprezinta avantaje.