#29. Mecanici si seniori mecanici cu experienta in linii imbuteliere

Nivel cariera
Middle-level Management
Salariu oferit
Tara
Iraq
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
30-12-2007
Data actualizare
30-12-2007

Descrierea postului

IRAQ BAZE MILITARE AMERICANE ? ZERO COMISION
IMR - International Media Recruitment Romania recruteaza urgent FARA COMISIOANE pentru:
Companie americana CARE OPEREAZA IN  BAZE MILITARE AMERICANE IN IRAK sase  fabrici de purificare si imbuteliere apa plata urmatoarele categorii de personal:
? Junior mecanic industrie alimentara : need 7 guys
? Senior mecanic industrie alimentara:  need 2 guys

Aceeasi companie mai recruteaza si:
? Senior  SIPA injectie PET experienta in productie la Coca Cola sau alte fabrici de imbuteliere care folosesc tehnologii SIPA or Huski - need 3 guys
? SIPA Expert (Blow Mold Supervisor)  need 1 guy
? IT Specialist specialist in intretinere retele de calculatoare si periferice, specialist in transmisii de date  prin satelit need 1 guy
? Senior Accountant need 3 guys
CONDITII OFERITE:
? Cazare CU AER CONDITIONAT NON STOP
? HRANA  gratuita pe toata perioada contractului in aceleasi facilitati cu armata americana
? Transport aerian platit de angajator la dus si la revenirea din contract
? Concediu la 6 luni platit 3 saptamani + transport aerian gratuit dus intors Otopeni-Romania
? Salarii  nete sunt  negociabile in functie de abilitatile profesionale
? Contract de munca minim 1 an
? Comisioane ZERO
? Incintele de productie si lucru sunt climatizate
? Securitatea personala garantata de Armata SUA. In 3 ani de cand personalul din Romania desrveste fabricile nu au fost inregistrare incidente
? Asigurare de accidente : in cazul in care suferiti un accident de munca sodat cu incapacitate temporara de lucru compania plateste  72.000 $ anual proportional cu timpul in care nu puteti lucra, dar nu au fost cazuri pana acuma. Liniile tehnologice sunt complet automatizate
? Asigurare de viata de 1 milion de dolari
? Bazele militare sunt mici orase unde exista restaurante fast food, magazine fara taxe vamale, Sali de recreere etc.

RESTRICTII :
? TREBUIESC RESPECTATE REGULAMENTELE MILITARE
? TREBUIE SA AVETI CUNOSTINTE DE ENGLEZA REZONABILE
? PROGRAMUL DE LUCRU ESTE DE 6 ZILE PE SAPTAMANA 12 ORE/ZI
? NU PUTETI EFECTUA FOTOGRAFII SAU FILMNARI IN APROPIEREA INSTALATIILOR MILITARE
? ESTE FOARTE CALD VARA - PESTE 45 DE GRADE

DEZAVANTAJE :
? DORUL DE CASA
? PLICTISEALA
? DIFICULTATI IN ACOMODAREA CU MANAGEMENTUL AMERICAN
? DIFICULTATI DE ACOMODARE RASIALE ? FABRICILE MAI AU ANGAJATI DIN NEPAL SI INDIA
CUM APLICATI:
? Pentru aplicatie trimiteti CV DETALIAT LA EXPERIENTA PROFESIONALA in engleza pe adresa de mail : office@imrjob.ro SAU gabriel_huides@yahoo.com
? Sau ne contactati telefonic pentru instructiuni la 0745.231.921

Cerinte

Experienta in linii tehnologice  in industria alimentara sau industrii conexe de preferinta pentru  ambalat bauturi racoritoare sau alcoolice reprezinta un avantaj.
- conostinte rezonabile de engleza

Oferta (bonusuri, beneficii)

sunt precizate in oferta