#27.Agenti domeniul imobiliar DUBAI - U.A.E. - salarii peste 1500 euro

Nivel cariera
Entry-level Management
Salariu oferit
1500 EUR
Tara
United Arab Emirates
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
13-12-2007
Data actualizare
13-12-2007

Descrierea postului

Agenti pentru vanzari imobiliare pentru agentie Real Estate din Dubai, U.A.E.
- jobul consta in consilierea telefonica si intalniri directe la sediul agentiei pentru clientii interesati de inchirieri imobile sau achizitii de proprietati
- angajatorul ofera curs de initiere in primele 3 saptamani

Cerinte

- Varsta 22-30 de ani
- Engeleza scris, citit si convarsatie avansat
- experienta in vanzari constituie un avantaj
- execelente abilitati de comunicare
- experienta in call center poate fi un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariul fix 1200$
-comisioane din vanzari incepand cu $1000 minim lunar pana la 2400$in functie de abilitatile de negociator
- cazare asigurata si gratuita in regim single
- facilitati complete de preparare a hranei
- transport aerian asigurat de angajator
- viza de lucru asigurata de angajator
- concediu 30 zile/an
- comisionale de recrutare sunt in sarcina angajatorului

NOTA: PENTRU APLICATIE TRIMITETI CV IN ENGLEZA.