Locuri de munca/Anunturi de angajare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Nutritionist - Director restaurant

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
12.05.2021
Max

Operator computer si contabilitate primara

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Constanta, Mangalia,
12.05.2021

Contabil Economist

Ivagro Srl
Slatina, Craiova, Caracal, Bals,
12.05.2021

Sofer TIR Comunitate

Aliand Consulting SRL aliand-consulting-srl
Toate orasele, Strainatate,
12.05.2021

Secretara

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Otopeni, Ilfov, Bucuresti,
11.05.2021

Sofer categoria B

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Bucuresti,
11.05.2021

Gestionar depozit

Neng Tcm Srl neng-tcm-srl
Bucuresti,
11.05.2021

Operator depozit

Confidential
Oradea,
11.05.2021

Tehncian montaj

Sc Nidas Com Srl sc-nidas-com-srl
Satu-Mare,
11.05.2021

Operator call center

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Ilfov, Bucuresti,
11.05.2021

Vanzator magazin online

Neng Tcm Srl neng-tcm-srl
Bucuresti,
11.05.2021

Distribuitor exclusiv

Cortex Ltd cortex-ltd
Tulcea, Ilfov, Galati, Constanta, Braila,
11.05.2021

Inginer/tehnician service centrale termice

Florov Serv Srl
Campina,
10.05.2021
Max

Barman - Ospatar

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Mangalia,
09.05.2021
Max

Inginer geodez autorizat OCPI/ANCPI

SC TOPOCAD SRL
Timisoara,
09.05.2021
Max

Camerista, guvernanta hotel

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Mangalia,
09.05.2021
Max

Bucatar

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Mangalia, Constanta,
09.05.2021
Max

Consultant Asigurari, Credite, Turism & Imobilare

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Toate orasele,
09.05.2021

Reprezentant editura

S.C. Fin Watch S.R.L.
Timisoara, Ploiesti, Craiova, Cluj-Napoca, Bucuresti,
07.05.2021
Max

Pizzer pentru cuptor lemne

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Constanta, Mangalia,
06.05.2021
Pagina 1 din 7 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 124
Axello