Locuri de munca/Anunturi de angajare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Lucrator depozit

Confidential
Bucuresti,
22.02.2020

Operator calculator

Neramo Srl
Craiova,
22.02.2020

Secretara

Confidential
Craiova,
22.02.2020

Remote Talent Acquisition Specialist

Hoxton Circle hoxton-circle
Toate orasele,
22.02.2020

Tehnician / inginer service calculatoare, copiatoare, imprimante

Oti Impex Srl oti-impex-srl
Botosani,
22.02.2020

Contabil / Contabilitate primara

Neramo Srl
Craiova,
22.02.2020

Montatori Tamplarie PVC si sisteme de umbrire

Sc Decorimob Srl sc-decorimob-srl
Brasov,
22.02.2020

Reprezentant vanzari

Sc Decorimob Srl sc-decorimob-srl
Brasov,
22.02.2020

Electronist service-depanator

Vitacom Electronics Srl vitacom-electronics-srl
Cluj-Napoca,
21.02.2020

Reprezentant vanzari

Imocon Srl imocon-srl
Toate orasele,
21.02.2020

Client misterios

Confidential
Targoviste, Suceava,
20.02.2020

Asistent Director General

Vitacom Electronics Srl vitacom-electronics-srl
Cluj-Napoca,
20.02.2020

Electrician cu experienta in constructii navale sau industriale

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
20.02.2020

Lucrator comercial

Integrator Sistem Srl integrator-sistem-srl
Galati,
19.02.2020

Distribuitor exclusiv

Cortex Ltd cortex-ltd
Tulcea, Ilfov, Galati, Constanta, Braila,
19.02.2020

Tehnician electromecanic

Baurent baurent
Sibiu,
18.02.2020

Front Desk Assistant (6h/zi)

Baneasa Developments Srl baneasa-developments-srl
Bucuresti,
18.02.2020

Operator CNC

Alvi Technik SRL alvi-technik-srl
Cluj-Napoca,
18.02.2020
Max

Consilier Vanzari Bookstop Litera

Grupul Editorial Litera grupul-editorial-litera
Timisoara, Sibiu, Bucuresti,
17.02.2020
Max

Consultant Asigurari, Credite, Turism & Imobilare

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Toate orasele,
17.02.2020
Pagina 1 din 10 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 187
Axello