Alerte prin e-mail

Alerta

Vreau sa primesc pe e-mail alerte cu joburi

Seteaza alerta

Publicitate pe BizooJobs?
Click aici »

Locuri de munca/Anunturi de angajare in Zalau

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Electrician intretinere (electromecanic)

Rodos Met Srl
Zalau,
30.10.2014

Membru grup tinta proiect POSDRU

Centrul De Orientare Si Consiliere Profesionala centrul-de-orientare-si-consiliere-profesionala
Zalau, Cluj-Napoca, Bistrita, Baia-Mare, Arad,
08.10.2014

Agent vanzari zonal

Confidential
Cluj-Napoca, Baia-Mare, Zalau,
27.09.2014

Brand Ambassador

Clock Advertising clock-advertising
Zalau, Cluj-Napoca, Bucuresti,
25.09.2014
Max

Referent in domeniul medicinei alternativa-naturista

Joalis Centrum Srl joalis-centrum-srl
Toate orasele,
21.11.2014
Max

Reprezentant Oriflame

Sima Ionut Intreprindere Individuala sima-ionut-intreprindere-individuala
Toate orasele,
21.11.2014

Colaboratori emisiuni TV

Confidential
Toate orasele,
21.11.2014

Sofer profesionist

Fta Nordic Ab fta-nordic-ab
Toate orasele,
21.11.2014
Max

Colaborator Infinity

Infinity infinity
Toate orasele,
19.11.2014

Cameriste / housekeepers

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
19.11.2014

Bucatari, ospatari, ospatarite, general assistant, ajutor bucatar, receptioneri

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
19.11.2014

Au-pair - baby-sitter in Anglia, Franta, Olanda, Spania

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
19.11.2014

Bucatari / bucatari sef – Chef de partie / Commis chef / Demi chef

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
19.11.2014
Max

Consultant Oriflame - comision intre 23%-40%

Fifteen Tematic Solution
Toate orasele,
18.11.2014
Max

Medic familie

Latcan.ro latcan-ro
Toate orasele,
18.11.2014
Max

Sofer Profesionost

Aurora Lc Srl aurora-lc-srl
Toate orasele,
18.11.2014
Max

Asistent medical generalist

Latcan.ro latcan-ro
Toate orasele,
18.11.2014
Max

Reprezentant/promoter AVON

Avon Cosmetics avon-cosmetics
Toate orasele,
17.11.2014

Soferi TIR

Gator Personal Srl
Toate orasele, Strainatate,
17.11.2014

Inginer proiectant mecanic

Rotherm Srl
Toate orasele,
17.11.2014
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 99
Axello