Alerte prin e-mail

Alerta

Vreau sa primesc pe e-mail alerte cu joburi

Seteaza alerta

Publicitate pe BizooJobs?
Click aici »

Locuri de munca/Anunturi de angajare in Zalau

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Membru grup tinta proiect POSDRU

Centrul De Orientare Si Consiliere Profesionala centrul-de-orientare-si-consiliere-profesionala
Zalau, Cluj-Napoca, Bistrita, Baia-Mare, Arad,
08.10.2014

Agent vanzari zonal

Confidential
Cluj-Napoca, Baia-Mare, Zalau,
27.09.2014

Brand Ambassador

Clock Advertising clock-advertising
Zalau, Cluj-Napoca, Bucuresti,
25.09.2014

Reprezentant vanzari Zalau

Technic Trial Srl.
Zalau,
15.09.2014

Prelucrator prin aschiere

Rodos Met Srl
Zalau,
09.09.2014

Operator CNC

Rodos Met Srl
Zalau,
09.09.2014
Max

Asistent Medical, Infirmier pentru Marea Britanie

Power International Recruitment Ltd
Toate orasele, Strainatate,
24.10.2014
Max

Referent in domeniul medicinei alternativa-naturista

Joalis Centrum Srl joalis-centrum-srl
Toate orasele,
24.10.2014
Max

Aupair, babysitter, bona, menajera

W & A Solutions Ltd w-a-solutions-ltd
Strainatate, Toate orasele,
23.10.2014

Colaboratori reprezentanti vanzari

Confidential
Toate orasele,
23.10.2014

Tehnicieni

Pentanova Automatizari pentanova-automatizari
Toate orasele,
23.10.2014

Mecanic sudor

Confidential
Toate orasele,
23.10.2014
Max

Colaborator Infinity

Infinity infinity
Toate orasele,
22.10.2014

Agent vanzari

GMGEB
Toate orasele,
22.10.2014

Dulgheri, Zidari, Fierari, Finisori

Confidential
Toate orasele,
22.10.2014

Traducator

Prologos Srl prologos-srl
Toate orasele,
22.10.2014

Manager Project

Confidential
Toate orasele,
22.10.2014
Max

Consultant Oriflame - comision intre 23%-40%

Fifteen Tematic Solution
Toate orasele,
21.10.2014
Max

Medic familie

Latcan.ro latcan-ro
Toate orasele,
21.10.2014
Max

Sofer Profesionost

Aurora Lc Srl aurora-lc-srl
Toate orasele,
21.10.2014
Pagina 1 din 6 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 103
Axello