Locuri de munca/Anunturi de angajare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Asistent/a Marketing

Exquisite Srl. exquisite-srl
Iasi,
04.12.2017

Operator PC/Coordonator Logistic

Roh Textile Manufacturers Srl roh-textile-manufacturers-srl
Ilfov,
04.12.2017

Inginer horticol / inginer agronom - reprezentant vanzari

Amia International Import -Export S.R.L. amia-international-import-export-s-r-l
Toate orasele,
04.12.2017

Consultant financiar

Confidential
Galati,
04.12.2017

Croitoreasa

Roh Textile Manufacturers Srl roh-textile-manufacturers-srl
Ilfov,
04.12.2017

Gestionar piese si masini de cusut industriale

Vaella Maschinen Srl vaella-maschinen-srl
Bucuresti,
04.12.2017

Telesales jr. officer

Impact Business Performing impact-business-performing
Bucuresti,
04.12.2017

Reprezentant vanzari servetele personalizate si consumabile HoReCa

Piramida Trade Invest piramida-trade-invest
Ilfov, Bucuresti,
03.12.2017

Masinist sau ajutor pentru masina de tiparit rotativa trei culori

Piramida Trade Invest piramida-trade-invest
Ilfov, Bucuresti,
03.12.2017

Bucatari, spalatoreasa, cameriste

Confidential
Predeal,
03.12.2017

Inginer proiectant instalatii utilizare gaze

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
02.12.2017

Operator facturare comenzi magazin online

Inter Cosmetics Srl inter-cosmetics-srl
Bucuresti,
01.12.2017

Vanzatoare - Rm. Valcea

Annabog Group Trade SRL annabog-group-trade-srl
Rimnicu-Vilcea,
01.12.2017

Lucrator comercial magazin online

Inter Cosmetics Srl inter-cosmetics-srl
Bucuresti,
01.12.2017

Sofer profesionist

Rizac Logistic Srl
Toate orasele,
01.12.2017

Montator gresie pentru Martinique (Franta), insula din Caraibe

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Toate orasele, Strainatate,
01.12.2017

Secretara

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
30.11.2017

Instalator

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
30.11.2017

Agent vanzari

Evo Point Trade Srl
Tulcea, Ilfov, Constanta, Calarasi, Bucuresti,
29.11.2017

Colaboratori studii de piata/ mystery shopping

Hollow Men hollow-men
Toate orasele,
29.11.2017
Pagina 16 din 18 ... 12 13 14 15 16 17 18
Rezultate 301 - 320 din 351
Axello