Locuri de munca/Anunturi de angajare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Tamplar lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
19.04.2021

Tamplari lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
19.04.2021

Tamplari si vopsitori lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
19.04.2021
Max

Inginer geodez autorizat OCPI/ANCPI

SC TOPOCAD SRL
Timisoara,
18.04.2021
Max

Consultant Asigurari, Credite, Turism & Imobilare

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Toate orasele,
18.04.2021

Inginer vanzari instalatii gaz, apa, termice B2B

Confidential
Bucuresti,
18.04.2021

Montatori Tamplarie PVC si sisteme de umbrire

Sc Decorimob Srl sc-decorimob-srl
Brasov,
17.04.2021

Strungar - frezor, lacatus mecanic si sudor

Novus Srl
Toate orasele,
15.04.2021

Agent Vanzari - tesaturi si paturi din lana

Stofe Buhusi Sa
Toate orasele,
14.04.2021

Agent vanzari

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Toate orasele,
14.04.2021

Gestionar showroom instalatii termice si sanitare

PVG Company Srl pvg-company-srl
Ploiesti,
14.04.2021

Asistent manager

Xposed Media Srl xposed-media-srl
Bucuresti,
13.04.2021

Tamplar

Lidar Impex
Arad,
13.04.2021

Finisor

Lidar Impex
Arad,
13.04.2021

Manipulant marfa

Sc Mathypetshop Srl
Drobeta T. Severin,
12.04.2021

Agent vanzari clipuri publicitare

Nexoria Srl nexoria-srl
Toate orasele,
12.04.2021

Lucrator comercial - activitati secretariat

Confidential
Bacau,
12.04.2021

Specialista vendite e marketing

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
12.04.2021

Reprezentant vanzari - Telemunca

Beneficii Flexibile Srl beneficii-flexibile-srl
Ploiesti, Ilfov, Constanta, Buzau, Bucuresti,
09.04.2021

Muncitor cu pregatire in domeniu electric

Confidential
Constanta,
09.04.2021
Pagina 1 din 7 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 126
Axello