Locuri de munca/Anunturi de angajare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Reprezentant zonal vanzari

Seldor Srl seldor-srl
Tirgu-Mures,
18.07.2018
Max

Personal calificat si necalificat in productie

CSA Recruitment csa-recruitment
Strainatate, Toate orasele,
17.07.2018

Economist contabil

Sc Family Job Srl sc-family-job-srl
Timisoara,
17.07.2018

Inginer mentenanta telecomunicatii

SC Teletrans SA
Pitesti,
17.07.2018

Instructor auto cat: A B C D

Auto Moto Q Tehnic auto-moto-q-tehnic
Bucuresti,
17.07.2018

Soferi comunitate

Sc Trans Sese Srl sc-trans-sese-srl
Cluj-Napoca,
17.07.2018
Max

Tehnician-instalator full time Bucuresti

AquaLight aqualight
Bucuresti,
16.07.2018

Inginer vanzari - produse industriale

Sc Mecha Tech Srl
Otopeni, Bucuresti,
16.07.2018

Reprezentant marketing-servicii

Confidential
Bucuresti,
16.07.2018

Agent de asigurari

Confidential
Bucuresti,
16.07.2018

Receptionist service

Pecef Tehnica Srl
Bucuresti,
16.07.2018

Agent vanzari

Ambi Instal S.r.l. ambi-instal-s-r-l
Suceava, Radauti,
16.07.2018

Instalator instalatii termice

Ambi Instal S.r.l. ambi-instal-s-r-l
Suceava, Radauti,
16.07.2018

Operator mase plastice (extruderist)

Selfplast Invest Srl selfplast-invest-srl
Pitesti,
16.07.2018

Montatori Tamplarie PVC si sisteme de umbrire

Sc Decorimob Srl sc-decorimob-srl
Brasov,
16.07.2018

Reprezentant vanzari

Sc Decorimob Srl sc-decorimob-srl
Brasov,
16.07.2018

Operator CNC masina de debitat cu plasma

Rotherm Srl
Targu Neamt, Roman, Piatra Neamt, Pascani,
15.07.2018

Mecanic masini si utilaje

Rotherm Srl
Toate orasele,
15.07.2018

Tamplar

Calibogdari Srl
Orastie,
15.07.2018
Max

Secretara

Mary Deutz Srl
Bucuresti,
14.07.2018
Pagina 1 din 21 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 401
Axello