Locuri de munca/Anunturi de angajare in Slobozia

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Sef punct lucru/gestionar

Confidential
Urziceni, Slobozia, Otopeni, Ilfov, Galati,
11.06.2016

Tehnician Intretinere

Confidential
Slobozia, Satu-Mare, Roman, Rimnicu-Sarat, Ploiesti,
11.06.2016

Mecanic auto/mecanic intretinere

Confidential
Zalau, Urziceni, Tulcea, Timisoara, Slobozia,
11.06.2016

Sofer tir intern/extern comunitate

Agrototal Srl agrototal-srl
Slobozia,
17.05.2016

Asistent manager

Confidential
Slobozia,
10.05.2016
Max

Mecanic camioane

Fasulo Est Europa Logistica
Toate orasele,
30.06.2016

Tamplar - parchetar

Confidential
Toate orasele,
28.06.2016

Persoana pentru munca de birou

Confidential
Toate orasele,
28.06.2016

Reprezentant vanzari produse sanatate

Stelian Emilia Energoterapeut stelian-emilia-energoterapeut
Toate orasele,
28.06.2016
Max

Dispecer transport international

Aurora Lc Srl aurora-lc-srl
Toate orasele,
27.06.2016

Sofer profesionost

Aurora Lc Srl aurora-lc-srl
Toate orasele,
27.06.2016

Agent vanzari

Pfa Danut Emanuel pfa-danut-emanuel
Toate orasele,
27.06.2016

Reprezentant vanzari

Surub Expert S.r.l. surub-expert-s-r-l
Toate orasele,
27.06.2016

Traducator limbile: italiana, franceza, engleza

Confidential
Toate orasele,
27.06.2016

Sofer profesionist transport marfa

Confidential
Toate orasele,
27.06.2016

Agent de vanzari

Liv-invent Srl
Toate orasele,
26.06.2016

Reprezentant vanzari zona Moldovei cu experienta

Confidential
Iasi, Toate orasele,
26.06.2016

Agent de desfacere pentru vanzare feldspat

Confidential
Toate orasele,
26.06.2016

Broker asigurari toate categoriile

Brokerul Tau brokerul-tau
Brasov, Toate orasele,
25.06.2016
Max

Medic specialist dermatolog

Centrul Medical Prain centrul-medical-prain
Toate orasele,
24.06.2016
Pagina 1 din 10 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 186
Axello