Locuri de munca/Anunturi de angajare in Satu-Mare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Slefuitor

Smart Impex Srl
Satu-Mare,
27.05.2016

Operator pariuri Stanleybet

SC Right Betting SRL
Timisoara, Satu-Mare, Curtea de Arges, Craiova, Bacau,
19.05.2016

Manager Regional pentru zonele : HD, BH, SB, SM , MM, BT, VS, OT, BUCURESTI, IL, CL

Confidential
Sibiu, Satu-Mare, Ilfov, Hunedoara, Bucuresti,
11.05.2016

Reprezentant vanzari

Sc Dinamic 92 Distribution Srl sc-dinamic-92-distribution-srl
Timisoara, Satu-Mare, Constanta, Cluj-Napoca, Baia-Mare,
09.05.2016

Frezori cnc si strungari cnc

Cemrom & Co Srl
Satu-Mare,
09.05.2016

Bucatar/Bucatareasa

Sc Com Impex Srl sc-com-impex-srl
Satu-Mare,
28.04.2016

Tehnician service IT

S.c. Gerodar S.r.l.
Satu-Mare,
21.04.2016

Fochist

S.c. Gerodar S.r.l.
Satu-Mare,
21.04.2016

Broker de Asigurare

Confidential
Satu-Mare, Oradea, Cluj-Napoca, Baia-Mare, Alba Iulia,
21.04.2016

Sofer taxi

Confidential
Satu-Mare,
20.04.2016

Broker De Asigurari & Credite

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Targoviste, Satu-Mare, Ploiesti, Galati, Campina,
13.04.2016

Broker de asigurare / asistent brokeraj

Confidential
Zalau, Satu-Mare, Oradea, Dej, Cluj-Napoca,
12.04.2016

Instalatori sanitari, electricieni, sudori si lacatusi

Jobs Euroline jobs-euroline
Satu-Mare, Piatra Neamt, Otopeni, Calarasi,
12.04.2016

Agent vanzari

Confidential
Zalau, Tirgu-Mures, Satu-Mare, Oradea, Bistrita,
08.04.2016

Lucrator comercial

Confidential
Satu-Mare,
05.04.2016

Lucrator depozit - Satu Mare / Brasov / Sibiu / Timisoara

Autonet Import Srl autonet-import-srl
Brasov, Satu-Mare, Sibiu, Timisoara,
01.04.2016
Max

Medic specialist dermatolog

Centrul Medical Prain centrul-medical-prain
Toate orasele,
27.05.2016
Max

Asistent medical generalist

Centrul Medical Prain centrul-medical-prain
Toate orasele,
27.05.2016
Max

Medic specialist de familie, eventual cu competenta ecografie

Centrul Medical Prain centrul-medical-prain
Toate orasele,
27.05.2016
Max

Domiciliary carer (infirmier) - Anglia

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
27.05.2016
Pagina 1 din 18 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 344
Axello