Alerte prin e-mail

Alerta

Vreau sa primesc pe e-mail alerte cu joburi

Seteaza alerta

Publicitate pe BizooJobs?
Click aici »

Locuri de munca/Anunturi de angajare / Restaurant

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Bucatar

Sc Bo-Va Games&Building Srl
Constanta,
31.07.2015

Muncitori necalificati - bucatarie, restaurant, terasa,

Complex Debarcader
Slobozia, Rosiorii de Vede, Roman, Oradea, Toate orasele,
31.07.2015

Bucatari, ospatari, ospatarite, general assistant, ajutor bucatar, receptioneri

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
28.07.2015

Bucatari / bucatari sef – Chef de partie / Commis chef / Demi chef

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
28.07.2015

Bucatari in Germania

Kriss Consult kriss-consult
Strainatate, Toate orasele,
26.07.2015

Manager sala evenimente

Sun Concept
Timisoara,
23.07.2015

Bucatar cu experienta

Confidential
Bucuresti,
23.07.2015

Ospatar/Barman in UK

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
22.07.2015

Personal hotelier in UK - inclusiv cupluri

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
19.07.2015

Personal sezonier

Complex Debarcader
Toate orasele,
18.07.2015

Soferi de TIR national si international, bucatari, ospatari, pizzari, ingrijitori si asistenta la domiciliu

Kriss Consult kriss-consult
Strainatate, Toate orasele,
12.07.2015

Bucatar cu experienta

Ristoro Rotonda
Baia-Mare,
11.07.2015

Ospatar Hilton UK

ExternJob externjob
Toate orasele, Strainatate,
08.07.2015

Barman si ospatari

Sc Iporo Com Srl sc-iporo-com-srl
Brasov,
07.07.2015

Ospatar/a in Loffingen - Germania

Kriss Consult kriss-consult
Strainatate, Toate orasele,
05.07.2015

Barman- ospatar

Pensiunea Anette
Timisoara,
03.07.2015

Pizzar

Miraj Pizza miraj-pizza
Bucuresti,
01.07.2015

Bucatar pe Litoral si in Delta la Sulina

Palace Hotel & Resort Srl
Toate orasele,
26.06.2015

Ajutor bucatar

Delice Food Distribution delice-food-distribution
Bucuresti,
24.06.2015

Fish Fryer

ExternJob externjob
Toate orasele, Strainatate,
24.06.2015
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 45
Axello