Alerte prin e-mail

Alerta

Vreau sa primesc pe e-mail alerte cu joburi

Seteaza alerta

Publicitate pe BizooJobs?
Click aici »

Locuri de munca/Anunturi de angajare / Restaurant

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Lucrator la bucatarie

Greentea
Bucuresti,
21.07.2014

Barmanita/ospatarita

Pub Galaxy Day & Night Srl pub-galaxy-day-night-srl
Timisoara,
19.07.2014

Ospatar

Confidential
Brasov,
18.07.2014

Bucatar

Manu Bbq manu-bbq
Ploiesti,
16.07.2014

Ospatarita

Restaurant Bagdad restaurant-bagdad
Bucuresti,
16.07.2014

Bucatari / bucatari sef – Chef de partie / Commis chef / Demi chef

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
14.07.2014

Ospatari, barmani, receptioneri, cameriste, mentenanta, ajutor bucatar Marea Britanie - Sesiune interviuri

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
14.07.2014

Preparator produse fast-food (Shaormar)

Confidential
Bucuresti,
14.07.2014

Ospatar

A.c. Meridian S.r.l
Bucuresti,
13.07.2014

Head chef restaurant

Casa Signoria
Deva,
12.07.2014

Fete linie autoservire

Confidential
Mangalia, Constanta,
12.07.2014

Bucatar ajutor, bucatar

Simovoyage Srl simovoyage-srl
Bucuresti,
09.07.2014

Ospatar

SC Soc. Hoteliera Times SRL
Bucuresti,
09.07.2014

Ajutor de bucatar, barman, ospatar

Beer House beer-house
Cluj-Napoca,
01.07.2014

Bucatareasa, ospatarita

Confidential
Toate orasele,
30.06.2014

Fete debarasat / servire linie, ajutor bucatar

Confidential
Mangalia, Constanta,
29.06.2014

Barman

Sc Creative Serv Srl sc-creative-serv-srl
Bucuresti,
28.06.2014

Camerista, Ajutor de bucatar

Delfinul Prod Com Serv Srl
Drobeta T. Severin,
27.06.2014

Ospatar/Bucatar/Barman

Pensiunea Decebal pensiunea-decebal
Orsova,
27.06.2014

Fete linie autoservire

Confidential
Mangalia, Constanta,
24.06.2014
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 33
Axello