Alerte prin e-mail

Alerta

Vreau sa primesc pe e-mail alerte cu joburi

Seteaza alerta

Publicitate pe BizooJobs?
Click aici »

Locuri de munca/Anunturi de angajare / Restaurant

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Cameriste si ajutor bucatar

Hanul Lupilor
Brasov,
31.07.2014

Executive chefs, sous chefs, chef de partie

Ocean Jobs ocean-jobs
Toate orasele,
31.07.2014

Fete linie autoservire

Cosmida One
Toate orasele,
30.07.2014

Bucatar

Sticker International & Advertising Group Srl sticker-international-advertising-group-srl
Otopeni,
28.07.2014

Ospatari, ajutor de bucatar

Sc Turism Development Srl sc-turism-development-srl
Cluj-Napoca,
28.07.2014

Ospatar

Confidential
Tulcea,
28.07.2014

BRUTAR sau PATISER pentru a lucra in FRANTA - lb franceza obligatoriu

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Strainatate, Toate orasele,
26.07.2014

Barmanita/ospatarita

Pub Galaxy Day & Night Srl pub-galaxy-day-night-srl
Timisoara,
19.07.2014

Ospatar

Confidential
Brasov,
18.07.2014

Bucatar

Manu Bbq manu-bbq
Ploiesti,
16.07.2014

Ospatarita

Restaurant Bagdad restaurant-bagdad
Bucuresti,
16.07.2014

Bucatari / bucatari sef – Chef de partie / Commis chef / Demi chef

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
14.07.2014

Ospatari, barmani, receptioneri, cameriste, mentenanta, ajutor bucatar Marea Britanie - Sesiune interviuri

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
14.07.2014

Preparator produse fast-food (Shaormar)

Confidential
Bucuresti,
14.07.2014

Ospatar

A.c. Meridian S.r.l
Bucuresti,
13.07.2014

Head chef restaurant

Casa Signoria
Deva,
12.07.2014

Fete linie autoservire

Confidential
Mangalia, Constanta,
12.07.2014

Bucatar ajutor, bucatar

Simovoyage Srl simovoyage-srl
Bucuresti,
09.07.2014

Ospatar

SC Soc. Hoteliera Times SRL
Bucuresti,
09.07.2014

Ajutor de bucatar, barman, ospatar

Beer House beer-house
Cluj-Napoca,
01.07.2014
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 34
Axello