Alerte prin e-mail

Alerta

Vreau sa primesc pe e-mail alerte cu joburi

Seteaza alerta

Publicitate pe BizooJobs?
Click aici »

Locuri de munca/Anunturi de angajare / Restaurant

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Bucatar ajutor, bucatar

Simovoyage Srl simovoyage-srl
Bucuresti,
29.03.2015

Bucatar / Ajutor Bucatar

Simovoyage Srl simovoyage-srl
Bucuresti,
29.03.2015

Barman - ospatar

Confidential
Drobeta T. Severin,
26.03.2015

Bucatar

G & G Agro S.r.l.
Botosani,
26.03.2015
Max

Personal hotelier, restaurant

Confidential
Toate orasele, Strainatate,
25.03.2015

Bucatar, ajutor de bucar si ospatari

Confidential
Timisoara,
25.03.2015

Bucatari, ospatari, ospatarite, general assistant, ajutor bucatar, receptioneri

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
24.03.2015

Bucatari / bucatari sef – Chef de partie / Commis chef / Demi chef

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
24.03.2015

Ospatarita

Confidential
Bucuresti,
23.03.2015

Bucatar

Confidential
Cluj-Napoca,
23.03.2015

Ospatar & barman

S.C. Trotter Restaurant S.R.L. s-c-trotter-restaurant-s-r-l
Bucuresti,
20.03.2015

Manager restaurant - bar

Sc Ioana Tourism Amd Leisure Srl
Toate orasele,
19.03.2015

Ajutor de bucatar

Confidential
Toate orasele,
16.03.2015

Bucatareasa

Confidential
Bucuresti,
12.03.2015

Ospatara Restaurant Pacific Constanta

Lira Invest & Management Srl lira-invest-management-srl
Constanta,
11.03.2015

Barman, ospatar, receptioner

Sc Ioana Tourism Amd Leisure Srl
Sinaia,
09.03.2015

Bucatar cu experienta

Confidential
Arad,
09.03.2015

Personal restaurant

Cavio Interiors Srl cavio-interiors-srl
Ilfov,
06.03.2015

Ospatar

Sunquest sunquest
Constanta,
05.03.2015

Supraveghetor sala jocuri / barman

Cardinal Entertainment Srl cardinal-entertainment-srl
Bucuresti, Brasov,
26.02.2015
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 29
Axello