Alerte prin e-mail

Alerta

Vreau sa primesc pe e-mail alerte cu joburi

Seteaza alerta

Publicitate pe BizooJobs?
Click aici »

Locuri de munca/Anunturi de angajare / Restaurant

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Bucatari, ospatari, ospatarite, general assistant, ajutor bucatar, receptioneri

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
01.02.2016

Bucatari / bucatari sef – Chef de partie / Commis chef / Demi chef

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
01.02.2016

Locuri De Munca In Hoteluri In Marea Britanie

Wide Range Services And Consultancy wide-range-services-and-consultancy
Strainatate, Toate orasele,
01.02.2016

Personal fast food

Kosmos Eliafood kosmos-eliafood
Craiova,
01.02.2016

Bucatar - barman

Sc Calypso Srl
Pitesti,
29.01.2016

Job-uri pentru cupluri/grupuri de prieteni in U.K. in domeniul hotelier prin programul Work Experience

Belrao Group belrao-group
Strainatate,
28.01.2016

Barman / ospatar terasa

Gradinita GSP Srl gradinita-gsp-srl
Bucuresti,
27.01.2016

Barman - Ospatar

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
27.01.2016

Locuri de munca pentru strainatate

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Toate orasele,
20.01.2016

Bucatari cu experienta pentru Anglia

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
19.01.2016

General assistant - barman/ospatar in U.K.

Belrao Group belrao-group
Toate orasele, Strainatate,
14.01.2016

Bucatar

Delice Food Distribution delice-food-distribution
Bucuresti,
13.01.2016

Barmana - Ospatara

Confidential
Arad, Arad,
11.01.2016

Ospatar - Ospatarita

Pensiunea Speranta pensiunea-speranta
Toate orasele,
11.01.2016

Bucatar

C & I Service Auto c-i-service-auto
Bucuresti,
11.01.2016

Ospatar

S.c. Trofiher S.r.l.
Tulcea,
05.01.2016

Lucrator la bucatarie

Greentea greentea
Bucuresti,
05.01.2016

Ospatarite

White Olive
Bucuresti,
05.01.2016

Gestionar Restaurant&PUB

Confidential
Galati, Braila,
16.12.2015

Ospatar si camerista

White Horse Pensiune 3 Stele
Toate orasele,
16.12.2015
Pagina 1 din 1 1
Rezultate 0 - 20 din 20
Axello