Alerte prin e-mail

Alerta

Vreau sa primesc pe e-mail alerte cu joburi

Seteaza alerta

Publicitate pe BizooJobs?
Click aici »

Locuri de munca/Anunturi de angajare / Restaurant

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Ajutor bucatar

Pensiunea Speranta pensiunea-speranta
Predeal,
23.01.2015

Bucatar, ajutor de bucar si ospatari

Confidential
Timisoara,
23.01.2015

Ospatar

Sabores sabores
Bucuresti,
20.01.2015

Bucatari, ospatari, ospatarite, general assistant, ajutor bucatar, receptioneri

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
19.01.2015

Bucatari / bucatari sef – Chef de partie / Commis chef / Demi chef

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
19.01.2015

Ospatarita

Confidential
Bucuresti,
17.01.2015

Ospatar, DJ

Confidential
Bucuresti,
15.01.2015

Ajutor bucatar, lucrator in alimentatie publica, prepararea hranei pentru micuri dejun, meniuri fixe de grup

Pensicris
Azuga,
15.01.2015

Pizzar/Bucatar

Two Business Partners
Timisoara,
12.01.2015

Ospatarita

Two Business Partners
Timisoara,
12.01.2015

Lucrator comercial - Preparator sandwichuri

Samson Investitii Srl samson-investitii-srl
Bucuresti,
12.01.2015

Ajutor bucatar

Confidential
Brasov,
09.01.2015

Barman, ospatar, receptioner

Sc Ioana Tourism Amd Leisure Srl
Sinaia,
07.01.2015

Personal restaurant

Cavio Interiors Srl cavio-interiors-srl
Ilfov,
04.01.2015

Ospatar

Napoli International
Cluj-Napoca,
03.01.2015

Lucrator comercial fast food

Sunday Bagels And Coffee sunday-bagels-and-coffee
Bucuresti,
27.12.2014

Ospatara Restaurant Pacific Constanta

Lira Invest & Management Srl lira-invest-management-srl
Constanta,
23.12.2014

Casier-barman, bucatar, ospatar

Algeda Pan Srl algeda-pan-srl
Ploiesti,
21.12.2014

Ajutor bucatar, Conacul Ambient 5*, Brasov, Cristian

Euro-Tour S.r.l. euro-tour-s-r-l
Brasov,
17.12.2014

Ospatar - ajutor bucatar

Lori&Bog Srl.
Cluj-Napoca,
09.12.2014
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 24
Axello