Alerte prin e-mail

Alerta

Vreau sa primesc pe e-mail alerte cu joburi

Seteaza alerta

Publicitate pe BizooJobs?
Click aici »

Locuri de munca/Anunturi de angajare in Ploiesti

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Personal salon frumusete (coafor, frizerie, manichiura, cosmetica)

Evidence Beauty Salon evidence-beauty-salon
Ploiesti, Bucuresti,
30.07.2014

Colaborator part-time cercetare de piata pe proiecte de client misterios

Confidential
Ploiesti, Oradea, Braila, Bacau, Arad,
28.07.2014

Reprezentant Vanzari

Amirom Klass Instal
Ploiesti,
28.07.2014

Alpinist utilitar/ Vopsitor industrial

Team Sky Coatings Srl
Ploiesti,
24.07.2014

Marketing Copywriter

MicroBilt Srl microbilt-srl
Targoviste, Ploiesti, Bucuresti,
21.07.2014

Asistenta educatoare Montessori (grupa 2-3 ani)

Sc Montessori Education Igm Srl sc-montessori-education-igm-srl
Ploiesti,
16.07.2014

Consilier vanzari

Opticris Optica opticris-optica
Ploiesti, Constanta, Cluj-Napoca, Bacau, Arad,
16.07.2014

Bucatar

Manu Bbq manu-bbq
Ploiesti,
16.07.2014

Montator tamplarie pvc

Komfort Ambient komfort-ambient
Ploiesti,
16.07.2014

Montator tamplarie pvc

Komfort Ambient komfort-ambient
Ploiesti,
16.07.2014

Reprezentant vanzari

Confidential
Targoviste, Ploiesti, Constanta, Bucuresti, Brasov,
15.07.2014

Agent curatenie

Florax Cleaning Serv
Ploiesti,
14.07.2014

Reprezentant vanzari servicii curatenie

Florax Cleaning Serv
Ploiesti,
14.07.2014

Reprezentant vanzari, Colaborator zonal in domeniul IT

Pfa Sergentu Dorel pfa-sergentu-dorel
Targoviste, Ploiesti, Ilfov, Constanta,
14.07.2014

Zugrav, rigipsar, faiantar

Gali Prod Srl gali-prod-srl
Targu Jiu, Ploiesti, Comarnic, Campina, Breaza,
08.07.2014

Promoter

Manu Bbq manu-bbq
Ploiesti,
08.07.2014

Reprezentant medical

Confidential
Timisoara, Ploiesti, Constanta,
03.07.2014

Reprezentant vanzari site de promovare prin oferte cu reducere

Confidential
Ploiesti, Constanta, Cluj-Napoca, Bucuresti, Brasov,
02.07.2014

Inginer Proiectare Elctrica si Electroenergetica

Eprocons Proiect Srl eprocons-proiect-srl
Ploiesti,
25.06.2014

Agent Vanzari

Pingu Solutions Design Srl-d pingu-solutions-design-srl-d
Ploiesti,
25.06.2014
Pagina 1 din 6 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 117
Axello