Alerte prin e-mail

Alerta

Vreau sa primesc pe e-mail alerte cu joburi

Seteaza alerta

Publicitate pe BizooJobs?
Click aici »

Locuri de munca/Anunturi de angajare in Miercurea-Ciuc

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Teruleti kepviselo

Sc Projuvita Pharma Srl
Sfantu Gheorghe, Miercurea-Ciuc,
19.01.2015

Reprezentant vanzari

Confidential
Miercurea-Ciuc,
18.01.2015

Director de filiala EDUnomRO Training

EDUnomRO Training edunomro-training
Miercurea-Ciuc, Iasi, Craiova, Constanta, Cluj-Napoca,
12.01.2015

Reprezentant marketing, vanzari, administrare

Activ Invest Srl activ-invest-srl
Miercurea-Ciuc,
22.12.2014

Tehnician Service

Crown Cool crown-cool
Targu Jiu, Ploiesti, Miercurea-Ciuc, Drobeta T. Severin, Buzau,
09.12.2014

Operator vanzari prin telefon

Gedeon Richter Farmacia Sa gedeon-richter-farmacia-sa
Toate orasele,
23.01.2015
Max

Aupair, babysitter, bona, menajera

W & A Solutions Ltd w-a-solutions-ltd
Strainatate, Toate orasele,
22.01.2015

Impresar| Agent vanzari directe arta

Modernbrush modernbrush
Toate orasele,
22.01.2015

Agent distribuitor

Ab Calipac Srl
Toate orasele,
21.01.2015

Broker pe piata energiei

Evolution Incorporated Group Srl evolution-incorporated-group-srl
Toate orasele,
20.01.2015

Zugrav / faiantar / rigipsar

Confidential
Toate orasele,
20.01.2015

Expeditor international

Karpathcarriers Logistic Srl karpathcarriers-logistic-srl
Toate orasele,
20.01.2015
Max

Consultant Oriflame - comision intre 23%-40%

Fifteen Tematic Solution
Toate orasele,
19.01.2015

Cameriste / housekeepers

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
19.01.2015

Bucatari, ospatari, ospatarite, general assistant, ajutor bucatar, receptioneri

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
19.01.2015

Au-pair - baby-sitter in Anglia, Franta, Olanda, Spania

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
19.01.2015

Bucatari / bucatari sef – Chef de partie / Commis chef / Demi chef

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
19.01.2015

Sofer categoria C+E Comunitate

Galassini Group
Toate orasele,
19.01.2015

Tamplar lemn masiv

Confidential
Toate orasele,
19.01.2015

Soferi echipaj

Gator Personal Srl
Strainatate, Toate orasele,
18.01.2015
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 77
Axello