Locuri de munca/Anunturi de angajare in Miercurea-Ciuc

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Colaboratori vanzari materiale constructii

Sc Abelardo Distribution Srl sc-abelardo-distribution-srl
Cluj-Napoca, Hunedoara, Miercurea-Ciuc, Oradea, Timisoara,
24.07.2016

Cofetar/Ajutor Cofetar

Marien Presszo Srl marien-presszo-srl
Miercurea-Ciuc,
19.07.2016

Colaboratori - vanzari

Sc Abelardo Distribution Srl sc-abelardo-distribution-srl
Timisoara, Oradea, Miercurea-Ciuc, Hunedoara, Cluj-Napoca,
01.06.2016

Inginer in constructii, constructor, zidari, macaragii

Confidential
Toate orasele,
30.07.2016
Max

Tehnician telecomunicatii

Proconect Srl proconect-srl
Toate orasele,
29.07.2016

Consilier despagubiri Agent/Manager

Centrul European de Despagubiri centrul-european-de-despagubiri
Toate orasele,
29.07.2016

Zugrav

Hecsi Construct Srl
Toate orasele,
29.07.2016
Max

Mecanic camioane

Fasulo Est Europa Logistica
Toate orasele,
28.07.2016

Montator gresie si faianta cu experienta

Acterim acterim
Toate orasele,
28.07.2016

Zidar polivalent

Acterim acterim
Toate orasele, Strainatate,
28.07.2016

Grafician

Romtehnochim Srl romtehnochim-srl
Toate orasele,
27.07.2016

Asistent logistica

Smildon Creativ S.r.l.
Toate orasele,
27.07.2016

Agent vanzari

Confidential
Toate orasele,
27.07.2016

Asistent contabil

Smildon Creativ S.r.l.
Toate orasele,
26.07.2016

Bucatari cu experienta pentru Anglia

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
26.07.2016

Asistente medicale pentru Germania

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
26.07.2016

Agent masuratori cu experienta

Confidential
Toate orasele,
26.07.2016

Soferi profesionisti pentru Europa

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
25.07.2016

Sofer profesionit B,C,E

Confidential
Toate orasele,
25.07.2016

Lector/Trainer

Smildon Creativ S.r.l.
Toate orasele,
25.07.2016
Pagina 1 din 8 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 152
Axello