Locuri de munca/Anunturi de angajare in Miercurea-Ciuc

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Colaboratori - vanzari

Sc Abelardo Distribution Srl sc-abelardo-distribution-srl
Timisoara, Oradea, Miercurea-Ciuc, Hunedoara, Cluj-Napoca,
01.08.2016

Agent livrator (sofer distributie, categoria B)

Confidential
Miercurea-Ciuc, Brasov,
27.07.2016

Colaboratori vanzari materiale constructii

Sc Abelardo Distribution Srl sc-abelardo-distribution-srl
Cluj-Napoca, Hunedoara, Miercurea-Ciuc, Oradea, Timisoara,
24.07.2016

Cofetar/Ajutor Cofetar

Marien Presszo Srl marien-presszo-srl
Miercurea-Ciuc,
19.07.2016

Echipaj soferi tir 3600 euro/cabina

Aicila Trans Srl
Toate orasele,
26.08.2016

Agent de desfacere pentru vanzare feldspat

Confidential
Alexandria, Alba Iulia, Aiud, Adjud, Toate orasele,
26.08.2016

Mecanici si programatori Shima Seiki

Knit Tex Rom Srl
Toate orasele,
26.08.2016

Electrician in domeniul naval - cu experienta

Sc Primo Srl Galati sc-primo-srl-galati
Toate orasele,
26.08.2016

Tehnician montare ascensoare

Egh Human Resources
Toate orasele,
26.08.2016

Broker asigurari toate categoriile

Brokerul Tau brokerul-tau
Brasov, Toate orasele,
25.08.2016

Patiseri, cocatori

Sc Grande Gloria Srl
Galati, Braila, Toate orasele,
25.08.2016

Asistent(a) la domiciliul pacientului Sussex

Job Hunting Trade & Jurnal De Cariera job-hunting-trade-jurnal-de-cariera
Toate orasele,
25.08.2016
Max

Mecanic camioane

Fasulo Est Europa Logistica
Strainatate, Toate orasele,
24.08.2016
Max

Soferi tir comunitate

Fasulo Est Europa Logistica
Strainatate, Toate orasele,
24.08.2016

Soferi profesionisti pentru Europa

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
24.08.2016

Muncitori necalificati

Oxycaros Auto Srl oxycaros-auto-srl
Toate orasele,
24.08.2016

Mecanic, operator masini, sudor, stivuitorist

N A D. Cornetu n-a-d-cornetu
Toate orasele,
24.08.2016

Electrician intretinere si reparatii

Confidential
Toate orasele,
23.08.2016

Sudor argon(tig-wig) pentru inox

Best Util Construct Srl
Toate orasele,
23.08.2016

Muncitori in constructii

Confidential
Toate orasele,
23.08.2016
Pagina 1 din 7 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 128
Axello