Locuri de munca/Anunturi de angajare in Miercurea-Ciuc

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Colaboratori - vanzari

Sc Abelardo Distribution Srl sc-abelardo-distribution-srl
Timisoara, Oradea, Miercurea-Ciuc, Hunedoara, Cluj-Napoca,
23.01.2017

Colaboratori vanzari materiale constructii

Sc Abelardo Distribution Srl sc-abelardo-distribution-srl
Cluj-Napoca, Hunedoara, Miercurea-Ciuc, Oradea, Timisoara,
23.01.2017

Sofer profesionist Bucuresti-Stefanesti

Ahead Logistics Srl
Toate orasele,
23.03.2017

Director hotel - Manager in turism

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
23.03.2017

Mecanic deservent buldoexcavator

Ri 96 Impex S.r.l.
Toate orasele,
23.03.2017

Ajutor bucatar

Confidential
Toate orasele,
23.03.2017

Muncitori dispusi sa invete electricitatea

Confidential
Toate orasele,
23.03.2017

Reprezentant vanzari

Leto Profile Srl leto-profile-srl
Tecuci, Toate orasele,
22.03.2017

Soferi tir comunitate

CleanLux Profesional cleanlux-profesional
Toate orasele,
22.03.2017

Asistent medical generalist recoltare probe biologice

CytoGenomic Medical Laboratory cytogenomic-medical-laboratory
Toate orasele,
22.03.2017

Reprezentant vanzari in turism

Confidential
Toate orasele,
21.03.2017

Reprezentant medical/agent vanzari

A&C Medical Distribution Srl a-c-medical-distribution-srl
Bucuresti, Toate orasele,
20.03.2017

Reprezentant vanzari - distributie zonal

Confidential
Toate orasele,
20.03.2017

Reprezentant vanzari de zona independent pentru masini industria alimentara

Tehnicpan
Toate orasele,
19.03.2017

Sculptori in lemn

Sc Orthodox Art Srl sc-orthodox-art-srl
Toate orasele,
17.03.2017

Barman, ospatar, DJ pe litoral

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
17.03.2017

Personal feminin pentru ingrijire varstnici in Anglia. Contracte legale fara comision!

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
16.03.2017

Lacatusi constructii metalice / lacatusi tubulatori

Bupar Union Srl
Toate orasele,
15.03.2017

Baby sitter in Olanda. Contract legal. Cazare gratuita

Belrao Group belrao-group
Toate orasele, Strainatate,
14.03.2017

Tehnician - limba maghiara

DTN-RO Srl dtn-ro-srl
Timisoara, Toate orasele,
14.03.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 84
Axello