Locuri de munca/Anunturi de angajare in Miercurea-Ciuc

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Operator pariuri Stanleybet

SC Right Betting SRL
Miercurea-Ciuc, Mangalia, Galati, Dej, Brasov,
19.05.2016

Sofer livrator, cat. B

Confidential
Sfantu Gheorghe, Miercurea-Ciuc, Brasov,
26.04.2016

Consultant tehnic, vanzari, administrare

Activ Invest Srl activ-invest-srl
Miercurea-Ciuc,
18.04.2016

Ingrijire persoane in varsta

Confidential
Vaslui, Slatina, Miercurea-Ciuc, Botosani, Bistrita,
09.04.2016
Max

Dispecer transport international

Aurora Lc Srl aurora-lc-srl
Toate orasele,
30.05.2016

Constructor

Confidential
Toate orasele,
30.05.2016

Asistent manager

German Architects & Partners german-architects-partners
Toate orasele,
30.05.2016

Ospatari

Sc Hotel Dava Srl
Toate orasele,
30.05.2016

Sculptori in lemn

Sc Orthodox Art Srl sc-orthodox-art-srl
Toate orasele,
29.05.2016

Consilier despagubiri Agent/Manager

Centrul European de Despagubiri centrul-european-de-despagubiri
Toate orasele,
28.05.2016
Max

Medic specialist dermatolog

Centrul Medical Prain centrul-medical-prain
Toate orasele,
27.05.2016
Max

Asistent medical generalist

Centrul Medical Prain centrul-medical-prain
Toate orasele,
27.05.2016
Max

Medic specialist de familie, eventual cu competenta ecografie

Centrul Medical Prain centrul-medical-prain
Toate orasele,
27.05.2016
Max

Domiciliary carer (infirmier) - Anglia

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
27.05.2016

Consultant Fonduri Europene

Mialab Service Srl
Toate orasele,
27.05.2016

Responsabil contracte

Mialab Service Srl
Toate orasele,
26.05.2016

Consilier imobiliar

Zeta zeta
Toate orasele,
26.05.2016

Asistent manager

Miavis Serv Srl
Toate orasele,
26.05.2016

Analyst-Developer-EDI

Confidential
Toate orasele,
26.05.2016

Contabil

Tapel S.r.l. tapel-s-r-l
Toate orasele,
26.05.2016
Pagina 1 din 17 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 331
Axello