Locuri de munca/Anunturi de angajare in Miercurea-Ciuc

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Colaboratori vanzari materiale constructii

Sc Abelardo Distribution Srl sc-abelardo-distribution-srl
Cluj-Napoca, Hunedoara, Miercurea-Ciuc, Oradea, Timisoara,
23.09.2016

Cofetar/Ajutor Cofetar

Marien Presszo Srl marien-presszo-srl
Miercurea-Ciuc,
18.09.2016

Colaboratori - vanzari

Sc Abelardo Distribution Srl sc-abelardo-distribution-srl
Timisoara, Oradea, Miercurea-Ciuc, Hunedoara, Cluj-Napoca,
01.08.2016
Max

Consultant Oriflame - comision intre 23%-40%

Fifteen Tematic Solution
Toate orasele,
27.09.2016

Zidar polivalent

Acterim acterim
Toate orasele, Strainatate,
27.09.2016

Montator gresie si faianta cu experienta

Acterim acterim
Toate orasele,
27.09.2016

Zidar polivalent

Acterim acterim
Toate orasele, Strainatate,
27.09.2016

Sofer

Confidential
Toate orasele,
26.09.2016

Sondor / Sondor sef

Sc Eco Drill Srl sc-eco-drill-srl
Toate orasele,
26.09.2016

Baby sitter pentru Germania

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Toate orasele, Strainatate,
26.09.2016

Brutar-patiser

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
26.09.2016

Camerista hotel

Confidential
Toate orasele,
26.09.2016

Contabil in Venus - Mangalia

Palace Hotel & Resort Srl
Toate orasele,
23.09.2016

Agent vanzari Bulgaria / Serbia

Romcad Grup Srl romcad-grup-srl
Toate orasele,
22.09.2016

Tehnician intretinere hotel

Confidential
Toate orasele,
22.09.2016

Asistent vanzari

Optimus Digital Srl optimus-digital-srl
Toate orasele,
22.09.2016
Max

Mecanic camioane

Fasulo Est Europa Logistica
Strainatate, Toate orasele,
21.09.2016
Max

Soferi tir comunitate

Fasulo Est Europa Logistica
Strainatate, Toate orasele,
21.09.2016

Soferi TIR

Gator Personal Srl
Strainatate, Toate orasele,
21.09.2016

Sofer categorie C, E

Snk T
Toate orasele,
20.09.2016
Pagina 1 din 6 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 110
Axello