Locuri de munca/Anunturi de angajare in Craiova

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Bucatareasa, ospatarita

Confidential
Targu Jiu, Slatina, Petrosani, Drobeta T. Severin, Craiova,
04.01.2017

Sortator deseuri

Confidential
Craiova,
23.12.2016

Agent achizitii deseuri nepericuloase

Confidential
Craiova,
23.12.2016

Lucrator comercial - depozit

Eurodinamic eurodinamic
Craiova,
07.12.2016

Mecanic motoutilaje STIHL

Eurodinamic eurodinamic
Craiova,
07.12.2016

Gestionar magazin EURODINAMIC - STIHL

Eurodinamic eurodinamic
Craiova,
07.12.2016

Tehnician Service HVAC - Frigotehnist

Instal Expert Srl instal-expert-srl
Ploiesti, Pitesti, Lugoj, Craiova, Bucuresti,
06.12.2016

Sef depozit materiale constructii

Romcad Grup Srl romcad-grup-srl
Craiova,
06.12.2016
Max

Inginer horticol / inginer agronom - reprezentant vanzari

Amia International Import -Export S.R.L. amia-international-import-export-s-r-l
Toate orasele,
23.01.2017

Colaboratori montaj folii cladiri

Motiva Network Srl motiva-network-srl
Toate orasele,
23.01.2017

Culegator capsuni Spania in Huelva

Kriss Consult kriss-consult
Strainatate, Toate orasele,
22.01.2017

Colaboratori cercetare

Confidential
Toate orasele,
21.01.2017

Piscicultor

Confidential
Toate orasele,
20.01.2017

Reprezentant vanzari in turism

Confidential
Toate orasele,
19.01.2017

Assistant marketing

Confidential
Toate orasele,
19.01.2017

Desenator/Ilustrator

Confidential
Toate orasele,
19.01.2017

Barman, ospatar

Radiani Schiffahrt Management
Toate orasele, Strainatate,
18.01.2017
Max

Operatori masina cusut auto - Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
17.01.2017
Max

Tapiteri Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
17.01.2017
Max

Tinichigii Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Strainatate, Toate orasele,
17.01.2017
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 62
Axello