Alerte prin e-mail

Alerta

Vreau sa primesc pe e-mail alerte cu joburi

Seteaza alerta

Publicitate pe BizooJobs?
Click aici »

Locuri de munca/Anunturi de angajare in Craiova

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Lucrator gestionar si facturare produse depozit

Confidential
Craiova,
24.10.2014

Agent Vanzari

Trend New Communication
Ploiesti, Pitesti, Craiova, Bucuresti,
23.10.2014
Max

Reprezentant vanzari consumabile vopsitorii auto si industriale

Confidential
Targu Jiu, Sibiu, Pitesti, Craiova, Bucuresti,
19.10.2014

Reprezentant vanzari zonal pe baza de colaborare (PFA,SRL)

Argopelet Therm Srl argopelet-therm-srl
Timisoara, Iasi, Craiova, Constanta, Buzau,
11.10.2014

Agent comercial (livrator)

Comex Srl
Craiova,
09.10.2014

Coordonator turism

Confidential
Craiova,
05.10.2014

Agent vanzari utilaje agricole

Ingcomion Srl
Craiova,
08.09.2014

Operator pariuri

Stanleybet
Sinaia, Sibiu, Craiova, Constanta, Bucuresti,
08.09.2014

Technical Support Engineer

Syncro Soft Srl syncro-soft-srl
Craiova,
01.09.2014

Java Senior Developer

Syncro Soft Srl syncro-soft-srl
Craiova,
01.09.2014
Max

Asistent Medical, Infirmier pentru Marea Britanie

Power International Recruitment Ltd
Toate orasele, Strainatate,
24.10.2014
Max

Referent in domeniul medicinei alternativa-naturista

Joalis Centrum Srl joalis-centrum-srl
Toate orasele,
24.10.2014
Max

Aupair, babysitter, bona, menajera

W & A Solutions Ltd w-a-solutions-ltd
Strainatate, Toate orasele,
23.10.2014

Colaboratori reprezentanti vanzari

Confidential
Toate orasele,
23.10.2014

Tehnicieni

Pentanova Automatizari pentanova-automatizari
Toate orasele,
23.10.2014

Mecanic sudor

Confidential
Toate orasele,
23.10.2014
Max

Colaborator Infinity

Infinity infinity
Toate orasele,
22.10.2014

Agent vanzari

GMGEB
Toate orasele,
22.10.2014

Dulgheri, Zidari, Fierari, Finisori

Confidential
Toate orasele,
22.10.2014

Traducator

Prologos Srl prologos-srl
Toate orasele,
22.10.2014
Pagina 1 din 6 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 107
Axello