Locuri de munca/Anunturi de angajare in Craiova

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Agent de vanzari

Law Distribution
Craiova,
11.12.2017

Inginer agronom

Romcad Grup Srl romcad-grup-srl
Craiova,
17.11.2017

Reprezentant Vanzari Produse Electrocasnice HTM Romania

Htm High Technology Manufacturer Srl htm-high-technology-manufacturer-srl
Rimnicu-Vilcea, Deva, Craiova, Alba Iulia, Toate orasele,
12.11.2017

Sef birou resurse umane

Servicii Energetice Oltenia Sa
Craiova,
10.11.2017

Tehnician curenti tari si slabi

Telecontrol telecontrol
Targu Jiu, Craiova, Bals,
06.11.2017

Tamplar pvc si aluminiu, geamgiu, operator cnc

Gip Srl gip-srl
Craiova,
30.10.2017
Max

Tehnician metrolog pentru Timisoara si Bucuresti

Sartorom Impex Srl sartorom-impex-srl
Timisoara, Bucuresti, Toate orasele,
11.12.2017

Operatori depozite / Anglia

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
11.12.2017

Electrician

Aco Electric Line Srl aco-electric-line-srl
Toate orasele,
11.12.2017

Reprezentant vanzari

Confidential
Toate orasele,
09.12.2017

Muncitori necalificati parcuri distractii/circuri - Irlanda

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
08.12.2017

Sofer profesionist comunitatea europeana

Sc Lumira Trans Srl
Toate orasele,
08.12.2017

Consultant Vanzari B2B

Rallu Ideas Srl rallu-ideas-srl
Toate orasele,
08.12.2017

Lucratori procesare carne

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Strainatate, Toate orasele,
08.12.2017

Muncitorii confectii Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
08.12.2017
Max

Tamplari / rigipsar / zugrav pentru Franta

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Strainatate, Toate orasele,
06.12.2017

Carausi de mobila SUA

SC Mikes Agency Inc SRL sc-mikes-agency-inc-srl
Strainatate, Toate orasele,
06.12.2017

Agent asigurari

Ii Dascalu Vasile
Toate orasele,
05.12.2017

Reprezentant/ agent vanzari produse stomatologice

Bica Horia Miron Pf
Toate orasele,
05.12.2017

Vopsitor -pregatitor auto

Timas S.R.L. timas-s-r-l
Toate orasele,
04.12.2017
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 80
Axello