Locuri de munca/Anunturi de angajare in Craiova

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Asistent resurse umane- part time

Confidential
Ploiesti, Pitesti, Craiova, Bucuresti, Brasov,
17.07.2016

Operator calculator-gestiune stocuri

Ada Electric ada-electric
Craiova,
16.07.2016

Consilier vanzari electrice

Ada Electric ada-electric
Craiova,
16.07.2016

Inginer constructor executie

Constr. Univ. Srl
Slatina, Craiova,
12.07.2016

Manager vanzari / Reprezentant zonal

Confidential
Targoviste, Iasi, Curtea de Arges, Craiova, Buzau,
12.07.2016

Personal sala de jocuri

Confidential
Craiova,
04.07.2016

Mecanic intretinere utilaje

Confidential
Otopeni, Ilfov, Craiova, Constanta, Toate orasele,
11.06.2016

Mecanic motoutilaje

Eurodinamic eurodinamic
Craiova,
07.06.2016

Economist, contabil

Eurodinamic eurodinamic
Craiova,
07.06.2016

Reprezentant vanzari consumabile automotive

Confidential
Targu Jiu, Pitesti, Craiova, Bucuresti, Braila,
02.06.2016
Max

Tehnician telecomunicatii

Proconect Srl proconect-srl
Toate orasele,
22.07.2016

Bucatar Sef - Hotel Continental Drobeta Turnu-Severin

Continental Hotels S.a. continental-hotels-s-a
Toate orasele,
22.07.2016

Camerista si guvernanta hotel

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
22.07.2016

Bucatar in Sulina, Hotel Delta Palace

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
22.07.2016

Programmer / Analyst / Project Manager

Grupo Cinte grupo-cinte
Strainatate, Toate orasele,
22.07.2016

Director executiv

Confidential
Toate orasele,
22.07.2016
Max

Mecanic camioane

Fasulo Est Europa Logistica
Toate orasele,
21.07.2016

Sofer categorie C, E

Snk T
Toate orasele,
21.07.2016

Muncitor necalificat

Metal Construct Activities SRL metal-construct-activities-srl
Toate orasele,
21.07.2016

Director productie

Metal Construct Activities SRL metal-construct-activities-srl
Toate orasele,
21.07.2016
Pagina 1 din 9 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 168
Axello