Alerte prin e-mail

Alerta

Vreau sa primesc pe e-mail alerte cu joburi

Seteaza alerta

Publicitate pe BizooJobs?
Click aici »

Locuri de munca/Anunturi de angajare in Craiova

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Reprezentant vanzari si tehnica in aplicari vopsele si lacuri

Confidential
Galati, Craiova, Constanta, Bucuresti, Braila,
28.01.2015
Max

Agent turism / Consultant ticketing - outgoing

Confidential
Craiova,
28.01.2015

Electrician

Stelanni Stef Srl stelanni-stef-srl
Craiova,
16.01.2015

Instalator

Stelanni Stef Srl stelanni-stef-srl
Craiova,
16.01.2015

Personal curatenie

Medline Com S.R.L. medline-com-s-r-l
Timisoara, Drobeta T. Severin, Craiova, Brasov, Arad,
13.01.2015

Director de filiala EDUnomRO Training

EDUnomRO Training edunomro-training
Miercurea-Ciuc, Iasi, Craiova, Constanta, Cluj-Napoca,
12.01.2015

Colaborator Fundatie Whole World in reteaua de afiliere

Whole World Llc whole-world-llc
Iasi, Craiova, Cluj-Napoca, Bucuresti, Toate orasele,
31.12.2014

Team Leader

Clock Advertising clock-advertising
Iasi, Craiova, Cluj-Napoca,
03.12.2014

Mecanic auto

Confidential
Craiova,
01.12.2014
Max

Aupair, babysitter, bona, menajera

W & A Solutions Ltd w-a-solutions-ltd
Strainatate, Toate orasele,
29.01.2015

Reprezentant vanzari

Junior Group Srl junior-group-srl
Toate orasele,
29.01.2015

Pizzer

Sunset Beach Srl
Toate orasele,
28.01.2015

Bucatar

Sunset Beach Srl
Toate orasele,
28.01.2015

Barman

Sunset Beach Srl
Toate orasele,
28.01.2015

Receptionera

Sunset Beach Srl
Toate orasele,
28.01.2015

Bucatar specific unguresc

Sunset Beach Srl
Toate orasele,
28.01.2015

Ospatar

Sunset Beach Srl
Toate orasele,
28.01.2015

Sobar

Confidential
Toate orasele,
27.01.2015

Manager marketing / vanzari

Vision Startjobs Srl vision-startjobs-srl
Toate orasele,
27.01.2015

Tehnician sisteme securitate

Confidential
Brasov, Toate orasele,
27.01.2015
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 90
Axello