Locuri de munca/Anunturi de angajare in Craiova

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Tehnician curenti tari si slabi

AA Tehnic Srl aa-tehnic-srl
Craiova,
23.02.2017

Strungari universali

Sc Industrial Prodcom Srl
Craiova,
17.02.2017

Operatori strung CNC (FANUC / OSAI)

Sc Industrial Prodcom Srl
Craiova,
17.02.2017

Operatori centre frezat 3 si 4 axe (FANUC)

Sc Industrial Prodcom Srl
Craiova,
17.02.2017

Reprezentant vanzari

Confidential
Craiova,
16.02.2017

Contabil

Confidential
Craiova,
31.01.2017

Bucatareasa, ospatarita

Confidential
Targu Jiu, Slatina, Petrosani, Drobeta T. Severin, Craiova,
04.01.2017

Ospatar statiunea Venus

Sunquest sunquest
Toate orasele,
23.02.2017

Vopsitor auto

Smart Tehnic Service smart-tehnic-service
Toate orasele, Bucuresti, Giurgiu,
23.02.2017

Electrician auto

Smart Tehnic Service smart-tehnic-service
Toate orasele,
23.02.2017

Agent vanzari

Aced Consult Multimedia
Toate orasele,
22.02.2017

Personal Duty Free Shops - Ocean Jobs

Ocean Jobs ocean-jobs
Toate orasele,
22.02.2017
Max

Operatori masina cusut auto - Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
21.02.2017
Max

Tapiteri Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
21.02.2017
Max

Tinichigii Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Strainatate, Toate orasele,
21.02.2017
Max

Vopsitori Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
21.02.2017
Max

Echipatori/Dezechipatori Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
21.02.2017
Max

Inginer horticol / inginer agronom - reprezentant vanzari

Amia International Import -Export S.R.L. amia-international-import-export-s-r-l
Toate orasele,
20.02.2017

Infirmiere si asistente medicale in UK - Transport decontat si contract full time!

Belrao Group belrao-group
Toate orasele, Strainatate,
20.02.2017

Personal pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
19.02.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 87
Axello