Locuri de munca/Anunturi de angajare in Craiova

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Electrician reparatii macarale si utilaje

Load Sys Group
Tirgu-Mures, Timisoara, Drobeta T. Severin, Craiova,
05.10.2017

Tehnician reparatii utilaje si macarale hidraulice

Load Sys Group
Tirgu-Mures, Timisoara, Craiova,
05.10.2017

Operator pariuri Stanleybet

SC Right Betting SRL
Sibiu, Craiova, Constanta, Cluj-Napoca, Brasov,
25.09.2017

Manager dezvoltare

Torg Service
Timisoara, Galati, Craiova, Cluj-Napoca, Bucuresti,
22.09.2017

Agent vanzari domeniu tehnic

Justools Srl justools-srl
Craiova,
20.09.2017

Referent in gestiunea economica (economist)

Servicii Energetice Oltenia Sa
Craiova,
14.09.2017

Inginer agronom

Romcad Grup Srl romcad-grup-srl
Craiova,
11.09.2017

Reprezentant vanzari

Kroncolor kroncolor
Suceava, Rimnicu-Vilcea, Craiova, Brasov,
09.09.2017

Tehnician curenti tari si slabi

Telecontrol telecontrol
Targu Jiu, Craiova, Bals,
04.09.2017

Tamplar pvc si aluminiu, geamgiu, operator cnc

Gip Srl gip-srl
Craiova,
30.08.2017

Operator calculator

Neramo Srl
Craiova,
22.08.2017

Web designer

Confidential
Craiova,
22.08.2017

Zugrav - Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
19.10.2017

Mecanic auto - Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
17.10.2017

Sofer profesionist Bucuresti-Stefanesti

Ahead Logistics Srl
Toate orasele,
17.10.2017

Infirmiere/asistenti medicali pentru azilele din Anglia

Belrao Group belrao-group
Toate orasele,
17.10.2017

Muncitori constructii

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
17.10.2017

Electrician instalatii electrice de joasa si medie tensiune

Const Intop S.R.L.
Toate orasele,
16.10.2017

Consultant Marketing si Publicitate

Nio Consulting Group Srl
Toate orasele,
16.10.2017

Lacatus, instalator

Mont Instal S.r.l.
Toate orasele,
13.10.2017
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 80
Axello