Locuri de munca/Anunturi de angajare in Craiova

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Asistent manager

Hermerio Srl hermerio-srl
Craiova,
22.09.2016

Operator facturare

Cornul Abundentei - Distributie Papetarie cornul-abundentei-distributie-papetarie
Craiova,
20.09.2016

Inginer agronom

Romcad Grup Srl romcad-grup-srl
Craiova,
16.09.2016

Beauty Adviser YVES ROCHER

Confidential
Craiova,
07.09.2016

Beauty Adviser YVES ROCHER

Confidential
Ploiesti, Craiova, Bucuresti,
05.09.2016

Secretara / asistent

Confidential
Ploiesti, Pitesti, Craiova,
29.08.2016

Medic laborator /Biolog / Chimist

Policlinica Liana
Craiova,
24.08.2016

Personal-manipulant/operator utilaje

Discount Cleaning Srl discount-cleaning-srl
Craiova,
22.08.2016

Programator Back-End

Pion Media pion-media
Craiova,
29.07.2016

Contabil in Venus - Mangalia

Palace Hotel & Resort Srl
Toate orasele,
23.09.2016

Agent vanzari Bulgaria / Serbia

Romcad Grup Srl romcad-grup-srl
Toate orasele,
22.09.2016

Tehnician intretinere hotel

Confidential
Toate orasele,
22.09.2016

Asistent vanzari

Optimus Digital Srl optimus-digital-srl
Toate orasele,
22.09.2016
Max

Mecanic camioane

Fasulo Est Europa Logistica
Strainatate, Toate orasele,
21.09.2016
Max

Soferi tir comunitate

Fasulo Est Europa Logistica
Strainatate, Toate orasele,
21.09.2016

Soferi TIR

Gator Personal Srl
Strainatate, Toate orasele,
21.09.2016
Max

Consultant Oriflame - comision intre 23%-40%

Fifteen Tematic Solution
Toate orasele,
20.09.2016

Sofer categorie C, E

Snk T
Toate orasele,
20.09.2016

Muncitor necalificat

Metal Construct Activities Srl metal-construct-activities-srl
Toate orasele,
20.09.2016

Specialist Resurse Umane

Muratech Tools Srl
Toate orasele,
20.09.2016
Pagina 1 din 6 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 110
Axello