Locuri de munca/Anunturi de angajare in Craiova

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Gestionar

Beyanss Design Srl
Craiova,
22.03.2017

Reprezentant Vanzari / Marketing

APF Trade Srl
Craiova,
16.03.2017

Reprezentant editura

S.C. Fin Watch S.R.L.
Iasi, Craiova, Constanta, Bucuresti, Brasov,
10.03.2017

Tehnician curenti tari si slabi

Telecontrol telecontrol
Craiova,
23.02.2017

Strungari universali

Sc Industrial Prodcom Srl
Craiova,
17.02.2017

Operatori strung CNC (FANUC / OSAI)

Sc Industrial Prodcom Srl
Craiova,
17.02.2017

Operatori centre frezat 3 si 4 axe (FANUC)

Sc Industrial Prodcom Srl
Craiova,
17.02.2017

Reprezentant vanzari

Confidential
Craiova,
16.02.2017

Contabil

Confidential
Craiova,
31.01.2017

Meseriasi in constructii

Sarah Invest Srl sarah-invest-srl
Toate orasele,
27.03.2017

Muncitor necalificat

Metal Construct Activities Srl metal-construct-activities-srl
Toate orasele,
27.03.2017

Loc de munca (cariera) in turism

Confidential
Toate orasele,
27.03.2017

Bucatari pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
27.03.2017

Ingrijitoare in azile Anglia - transportul decontat de angajator

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
27.03.2017

Dulgheri, zidari cu experienta

Neocasa Srl neocasa-srl
Reghin, Toate orasele,
26.03.2017

Infirmiere in Anglia, in azile de batrani. Asigurare medicala gratuita.

Belrao Group belrao-group
Toate orasele, Strainatate,
24.03.2017

Muncitor in pardoseli/ tamplarie

Confidential
Toate orasele,
24.03.2017

Sofer profesionist Bucuresti-Stefanesti

Ahead Logistics Srl
Toate orasele,
23.03.2017

Director hotel - Manager in turism

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
23.03.2017

Mecanic deservent buldoexcavator

Ri 96 Impex S.r.l.
Toate orasele,
23.03.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 89
Axello