Locuri de munca/Anunturi de angajare in Craiova

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Medic laborator /Biolog / Chimist

Policlinica Liana
Craiova,
24.08.2016

Personal-manipulant/operator utilaje

Discount Cleaning Srl discount-cleaning-srl
Craiova,
22.08.2016

Programator Back-End

Pion Media pion-media
Craiova,
29.07.2016

Gestionar magazin EURODINAMIC - STIHL

Eurodinamic eurodinamic
Craiova,
25.07.2016

Asistent resurse umane- part time

Confidential
Ploiesti, Pitesti, Craiova, Bucuresti, Brasov,
17.07.2016

Operator calculator-gestiune stocuri

Ada Electric ada-electric
Craiova,
16.07.2016

Consilier vanzari electrice

Ada Electric ada-electric
Craiova,
16.07.2016

Inginer constructor executie

Constr. Univ. Srl
Slatina, Craiova,
12.07.2016

Manager vanzari / Reprezentant zonal

Confidential
Targoviste, Iasi, Curtea de Arges, Craiova, Buzau,
12.07.2016

Personal sala de jocuri

Confidential
Craiova,
04.07.2016

Echipaj soferi tir 3600 euro/cabina

Aicila Trans Srl
Toate orasele,
26.08.2016

Agent de desfacere pentru vanzare feldspat

Confidential
Alexandria, Alba Iulia, Aiud, Adjud, Toate orasele,
26.08.2016

Mecanici si programatori Shima Seiki

Knit Tex Rom Srl
Toate orasele,
26.08.2016

Electrician in domeniul naval - cu experienta

Sc Primo Srl Galati sc-primo-srl-galati
Toate orasele,
26.08.2016

Tehnician montare ascensoare

Egh Human Resources
Toate orasele,
26.08.2016

Broker asigurari toate categoriile

Brokerul Tau brokerul-tau
Brasov, Toate orasele,
25.08.2016

Patiseri, cocatori

Sc Grande Gloria Srl
Galati, Braila, Toate orasele,
25.08.2016

Asistent(a) la domiciliul pacientului Sussex

Job Hunting Trade & Jurnal De Cariera job-hunting-trade-jurnal-de-cariera
Toate orasele,
25.08.2016
Max

Mecanic camioane

Fasulo Est Europa Logistica
Strainatate, Toate orasele,
24.08.2016
Max

Soferi tir comunitate

Fasulo Est Europa Logistica
Strainatate, Toate orasele,
24.08.2016
Pagina 1 din 7 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 134
Axello