Locuri de munca/Anunturi de angajare in Craiova

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Reprezentant vanzari

Optimcore Srl
Pitesti, Craiova, Buzau, Bucuresti, Braila,
15.02.2018

Secretara

Romcad Grup Srl romcad-grup-srl
Craiova,
13.02.2018

Reprezentant Vanzari Produse Electrocasnice HTM Romania

Htm High Technology Manufacturer Srl htm-high-technology-manufacturer-srl
Rimnicu-Vilcea, Deva, Craiova, Alba Iulia, Toate orasele,
28.01.2018

Colaborator vanzari software

Website Media Srl website-media-srl
Deva, Craiova, Calarasi, Brasov, Braila,
26.01.2018

Client sub acoperire (evaluare servicii cosmetice)

Ellipse Marketing ellipse-marketing
Rimnicu-Vilcea, Oradea, Galati, Craiova, Arad,
23.01.2018

Tehnician curenti tari si slabi

Telecontrol telecontrol
Targu Jiu, Craiova, Bals,
08.01.2018

Vopsitor industrial

Confidential
Craiova,
20.12.2017

Agent scolar

Editura Aquila Logistic editura-aquila-logistic
Toate orasele,
14.02.2018
Max

Sudor Mig-Mag sau Tig

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
13.02.2018
Max

Sofer CE

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
13.02.2018
Max

Mecanic de intretinere Belgia

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
13.02.2018

Tamplari - dulgheri - montatori pentru Franta

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Strainatate, Toate orasele,
13.02.2018

Tamplar, circularist

Optim Business Concept
Toate orasele,
12.02.2018

Muncitori necalificati

Akis Group Srl akis-group-srl
Toate orasele,
11.02.2018

Personal confectii metalice si lemn

Akis Group Srl akis-group-srl
Toate orasele,
11.02.2018

Sudori, lacatusi si muncitori necalificati confectii metalice

Akis Group Srl akis-group-srl
Toate orasele,
11.02.2018

Muncitori necalificati in constructii

Top Design Construct top-design-construct
Toate orasele,
10.02.2018

Chef de Partie, Junior Sous Chef, Hotel 4* fara taxe mediere

ExternJob externjob
Toate orasele, Strainatate,
08.02.2018

Soferi echipaj

Gator Personal Srl
Strainatate, Toate orasele,
07.02.2018

Soferi TIR

Gator Personal Srl
Strainatate, Toate orasele,
07.02.2018
Pagina 1 din 6 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 104
Axello