Alerte prin e-mail

Alerta

Vreau sa primesc pe e-mail alerte cu joburi

Seteaza alerta

Publicitate pe BizooJobs?
Click aici »

Locuri de munca/Anunturi de angajare in Craiova

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Senior Web Developers

Pop Service Electronic H.q. S.R.L.
Craiova,
14.11.2014

Colaborator Fundatie Whole World in reteaua de afiliere

Whole World Llc whole-world-llc
Iasi, Craiova, Cluj-Napoca, Bucuresti, Toate orasele,
31.10.2014

Lucrator gestionar si facturare produse depozit

Confidential
Craiova,
24.10.2014

Agent Vanzari

Trend New Communication
Ploiesti, Pitesti, Craiova, Bucuresti,
23.10.2014

Reprezentant vanzari zonal pe baza de colaborare (PFA,SRL)

Argopelet Therm Srl argopelet-therm-srl
Timisoara, Iasi, Craiova, Constanta, Buzau,
11.10.2014

Agent comercial (livrator)

Comex Srl
Craiova,
09.10.2014

Coordonator turism

Confidential
Craiova,
05.10.2014
Max

Dispecer transport international

Aurora Lc Srl aurora-lc-srl
Toate orasele,
23.11.2014

Sofer profesionist comunitate

Konpax Trans Srl konpax-trans-srl
Toate orasele,
22.11.2014

Frigotehnist

Confidential
Bucuresti, Toate orasele,
22.11.2014
Max

Referent in domeniul medicinei alternativa-naturista

Joalis Centrum Srl joalis-centrum-srl
Toate orasele,
21.11.2014
Max

Reprezentant vanzari, Job part-time - 40% comision, cadouri si avantaje senzationale!

Sima Ionut Intreprindere Individuala sima-ionut-intreprindere-individuala
Toate orasele,
21.11.2014

Colaboratori emisiuni TV

Confidential
Toate orasele,
21.11.2014

Sofer profesionist

Fta Nordic Ab fta-nordic-ab
Toate orasele,
21.11.2014
Max

Colaborator Infinity

Infinity infinity
Toate orasele,
19.11.2014

Cameriste / housekeepers

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
19.11.2014

Bucatari, ospatari, ospatarite, general assistant, ajutor bucatar, receptioneri

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
19.11.2014

Au-pair - baby-sitter in Anglia, Franta, Olanda, Spania

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
19.11.2014

Bucatari / bucatari sef – Chef de partie / Commis chef / Demi chef

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
19.11.2014
Max

Consultant Oriflame - comision intre 23%-40%

Fifteen Tematic Solution
Toate orasele,
18.11.2014
Pagina 1 din 6 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 101
Axello