Locuri de munca/Anunturi de angajare in Craiova

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Operator pariuri Stanleybet

SC Right Betting SRL
Timisoara, Satu-Mare, Curtea de Arges, Craiova, Bacau,
19.05.2016

Programator Front-End

Pion Media pion-media
Craiova,
16.05.2016

Programator Back-End

Pion Media pion-media
Craiova,
16.05.2016

Content Editor

Pion Media pion-media
Craiova,
16.05.2016

Graphic Designer

Pion Media pion-media
Craiova,
16.05.2016

Conducator atelier productie mobila

Confidential
Craiova,
11.05.2016

Tamplar mobila pal, mdf

Confidential
Craiova,
11.05.2016

Agent vanzari utilaje pt industria textila

Confidential
Craiova,
09.05.2016

Agent vanzari produse industriale

Niktrade Srl. niktrade-srl
Targu Jiu, Slatina, Rimnicu-Vilcea, Pitesti, Craiova,
08.05.2016

C++, SQL software developer

Sintec Media sintec-media
Craiova,
05.05.2016

Secretara - ajutor contabil

Confidential
Craiova,
03.05.2016

Operatoare sala de jocuri

Confidential
Rimnicu-Vilcea, Pitesti, Focsani, Craiova, Toate orasele,
03.05.2016

Asistent manager

Centrul National De Training Eduexpert centrul-national-de-training-eduexpert
Craiova,
26.04.2016

Programator embedded software (limbaj C)

Kepler-Rominfo kepler-rominfo
Craiova,
25.04.2016

Operator asistenta clienti, vorbitor italiana - munca de birou

Nucleotrad Srl nucleotrad-srl
Craiova,
24.04.2016

Asistente medicale, ingrijitori batrani

Jobs Euroline jobs-euroline
Cugir, Cristuru Secuiesc, Craiova, Covasna,
22.04.2016

Chimist, biochimist, mediu

Confidential
Craiova,
21.04.2016

Medic laborator /Biolog / Chimist

Policlinica Liana
Craiova,
20.04.2016

Bucatareasa, ospatarita

Confidential
Craiova, Drobeta T. Severin, Petrosani, Slatina, Targu Jiu,
15.04.2016

Electrician

Stelanni Stef Srl stelanni-stef-srl
Craiova,
15.04.2016
Pagina 1 din 18 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 353
Axello