Alerte prin e-mail

Alerta

Vreau sa primesc pe e-mail alerte cu joburi

Seteaza alerta

Publicitate pe BizooJobs?
Click aici »

Locuri de munca/Anunturi de angajare in Campina

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Promoteri

Confidential
Targoviste, Sinaia, Ploiesti, Campina,
15.11.2014

Zugrav, rigipsar, faiantar

Gali Prod Srl gali-prod-srl
Targu Jiu, Ploiesti, Comarnic, Campina, Breaza,
10.11.2014

Broker De Asigurari & Credite

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Targoviste, Satu-Mare, Ploiesti, Campina, Breaza,
22.10.2014

Reprezentant vanzari

Vertimex Dal Srl.
Campina,
22.10.2014

Rigipsari, zugravi, faiantari

Gali Prod Srl gali-prod-srl
Targu Jiu, Ploiesti, Comarnic, Campina, Breaza,
06.10.2014

Tehnician service centrale termice

Blazon Srl
Cornu, Comarnic, Campina, Breaza,
05.10.2014

Reprezentant vanzari instalatii

Blazon Srl
Cornu, Campina, Breaza,
30.09.2014

Agent asigurari de viata si generale

PFA Corina Matei
Sinaia, Ploiesti, Cornu, Comarnic, Campina,
26.09.2014
Max

Reprezentant/promoter AVON

Avon Cosmetics avon-cosmetics
Toate orasele,
24.11.2014
Max

Dispecer transport international

Aurora Lc Srl aurora-lc-srl
Toate orasele,
23.11.2014

Reprezentant vanzari cosmetice - L'oreal, Revlon, Max Factor, Bourjois

Prestige Cosmetics prestige-cosmetics
Toate orasele,
23.11.2014

Sofer profesionist comunitate

Konpax Trans Srl konpax-trans-srl
Toate orasele,
22.11.2014

Frigotehnist

Confidential
Bucuresti, Toate orasele,
22.11.2014
Max

Referent in domeniul medicinei alternativa-naturista

Joalis Centrum Srl joalis-centrum-srl
Toate orasele,
21.11.2014

Colaboratori emisiuni TV

Confidential
Toate orasele,
21.11.2014

Sofer profesionist

Fta Nordic Ab fta-nordic-ab
Toate orasele,
21.11.2014
Max

Colaborator Infinity

Infinity infinity
Toate orasele,
19.11.2014

Cameriste / housekeepers

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
19.11.2014

Bucatari, ospatari, ospatarite, general assistant, ajutor bucatar, receptioneri

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
19.11.2014

Au-pair - baby-sitter in Anglia, Franta, Olanda, Spania

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
19.11.2014
Pagina 1 din 6 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 102
Axello