Alerte prin e-mail

Alerta

Vreau sa primesc pe e-mail alerte cu joburi

Seteaza alerta

Publicitate pe BizooJobs?
Click aici »

Locuri de munca/Anunturi de angajare in Braila

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Reprezentant vanzari consumabile vopsitorii auto si industriale

Confidential
Sibiu, Rimnicu-Vilcea, Pitesti, Bucuresti, Braila,
23.11.2014

Agent vanzari sisteme de securitate

Sc Electro- Service Srl sc-electro-service-srl
Rimnicu-Vilcea, Bucuresti, Braila,
13.11.2014

Consultant vanzari / produse IT

Dynamik Web Projects dynamik-web-projects
Braila,
10.11.2014

Personal trainer, instructor fitness

Confidential
Braila, Toate orasele,
05.11.2014
Max

Colaborator Infinity

Infinity infinity
Toate orasele,
26.11.2014

Instalatori gaze

Confidential
Toate orasele,
26.11.2014

Tehnician CATV

Amibios Srl
Galati, Braila,
27.09.2014
Max

Consultant Oriflame - comision intre 23%-40%

Fifteen Tematic Solution
Toate orasele,
25.11.2014
Max

Medic familie

Latcan.ro latcan-ro
Toate orasele,
25.11.2014
Max

Sofer Profesionost

Aurora Lc Srl aurora-lc-srl
Toate orasele,
25.11.2014
Max

Asistent medical generalist

Latcan.ro latcan-ro
Toate orasele,
25.11.2014

Ospatar, camerista

White Horse Pensiune 3 Stele
Toate orasele,
25.11.2014
Max

Reprezentant/promoter AVON

Avon Cosmetics avon-cosmetics
Toate orasele,
24.11.2014

Consultant marketing-publicitate Kora Network

K.o.r.a. Network Media Srl k-o-r-a-network-media-srl
Toate orasele,
24.11.2014

Agent vanzari curierat

Courier Broker Srl. courier-broker-srl
Toate orasele,
24.11.2014
Max

Dispecer transport international

Aurora Lc Srl aurora-lc-srl
Toate orasele,
23.11.2014

Reprezentant vanzari cosmetice - L'oreal, Revlon, Max Factor, Bourjois

Prestige Cosmetics prestige-cosmetics
Toate orasele,
23.11.2014

Sofer profesionist comunitate

Konpax Trans Srl konpax-trans-srl
Toate orasele,
22.11.2014

Frigotehnist

Confidential
Bucuresti, Toate orasele,
22.11.2014
Max

Reprezentant vanzari, Job part-time - 40% comision, cadouri si avantaje senzationale!

Sima Ionut Intreprindere Individuala sima-ionut-intreprindere-individuala
Toate orasele,
21.11.2014
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 98
Axello