Locuri de munca/Anunturi de angajare in Baia-Mare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Operator interviu

C|C|S|A|S c-c-s-a-s
Suceava, Oradea, Bucuresti, Brasov, Baia-Mare,
22.06.2016
Max

Vanzator

Rulhaus Srl
Baia-Mare,
22.06.2016

Ambalator / gestionar depozit

Select Auto Srl. select-auto-srl
Baia-Mare,
21.06.2016

Electrician

Elewatul Serv. Srl elewatul-serv-srl
Baia-Mare,
15.06.2016

Croitorese

Isvoranu Conf
Baia-Mare,
14.06.2016

Tehnician/mecanic service

Confidential
Bucuresti, Braila, Baia-Mare, Arad, Toate orasele,
11.06.2016

Lucrator Comercial - Burger Box

DMA Quality Food dma-quality-food
Ploiesti, Cluj-Napoca, Bucuresti, Baia-Mare,
23.05.2016

Contabil

Nordex Srl
Baia-Mare,
19.05.2016

Operator pariuri Stanleybet

SC Right Betting SRL
Sibiu, Iasi, Cluj-Napoca, Bucuresti, Baia-Mare,
19.05.2016

Responsabil magazin online

Nordex Srl
Baia-Mare,
19.05.2016

Sef birou financiar contabil

Confidential
Baia-Mare,
17.05.2016

Personal pentru comert

Confidential
Baia-Mare,
15.05.2016

Reprezentant vanzari

Sc Dinamic 92 Distribution Srl sc-dinamic-92-distribution-srl
Timisoara, Satu-Mare, Constanta, Cluj-Napoca, Baia-Mare,
09.05.2016

Reprezentant vanzari, colaborator pfa

Confidential
Timisoara, Sighetul Marmatiei, Oradea, Bucuresti, Baia-Mare,
05.05.2016

Sofer profesionist pentru comunitate

Sc Giorgio Trans Srl
Baia-Mare,
04.05.2016

Sofer profesionist

Sosan Srl
Baia-Mare,
29.04.2016

Broker asigurari toate categoriile

Brokerul Tau brokerul-tau
Brasov, Toate orasele,
25.06.2016
Max

Medic specialist dermatolog

Centrul Medical Prain centrul-medical-prain
Toate orasele,
24.06.2016
Max

Asistent medical generalist

Centrul Medical Prain centrul-medical-prain
Toate orasele,
24.06.2016
Max

Medic specialist de familie, eventual cu competenta ecografie

Centrul Medical Prain centrul-medical-prain
Toate orasele,
24.06.2016
Pagina 1 din 11 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 201
Axello