Locuri de munca/Anunturi de angajare in Baia-Mare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Operator interviu

C|C|S|A|S c-c-s-a-s
Suceava, Oradea, Bucuresti, Brasov, Baia-Mare,
25.05.2016
Max

Vanzator

Rulhaus Srl
Baia-Mare,
25.05.2016

Lucrator Comercial - Burger Box

DMA Quality Food dma-quality-food
Ploiesti, Cluj-Napoca, Bucuresti, Baia-Mare,
23.05.2016

Contabil

Nordex Srl
Baia-Mare,
19.05.2016

Operator pariuri Stanleybet

SC Right Betting SRL
Sibiu, Iasi, Cluj-Napoca, Bucuresti, Baia-Mare,
19.05.2016

Responsabil magazin online

Nordex Srl
Baia-Mare,
19.05.2016

Sef birou financiar contabil

Confidential
Baia-Mare,
17.05.2016

Personal pentru comert

Confidential
Baia-Mare,
15.05.2016

Reprezentant vanzari

Sc Dinamic 92 Distribution Srl sc-dinamic-92-distribution-srl
Timisoara, Satu-Mare, Constanta, Cluj-Napoca, Baia-Mare,
09.05.2016

Reprezentant vanzari, colaborator pfa

Confidential
Timisoara, Sighetul Marmatiei, Oradea, Bucuresti, Baia-Mare,
05.05.2016

Sofer profesionist pentru comunitate

Sc Giorgio Trans Srl
Baia-Mare,
04.05.2016

Sofer profesionist

Sosan Srl
Baia-Mare,
29.04.2016

Asistente medicale, ingrijitori batrani

Jobs Euroline jobs-euroline
Beclean, Barlad, Baia-Mare, Bacau,
22.04.2016

Broker de Asigurare

Confidential
Satu-Mare, Oradea, Cluj-Napoca, Baia-Mare, Alba Iulia,
21.04.2016

Ambalator / gestionar depozit

Select Auto Srl. select-auto-srl
Baia-Mare,
21.04.2016

Relatii cu clientii / vanzare / marketing

Up 2003 Food Srl. up-2003-food-srl
Baia-Mare,
19.04.2016

Asistent vanzari Baia Mare

Indfloor Group indfloor-group
Baia-Mare,
15.04.2016

Muncitori necalificati

Indfloor Group indfloor-group
Baia-Mare,
15.04.2016

Stivuitorist

Karelia Upofloor karelia-upofloor
Baia-Mare,
14.04.2016

Personal service auto in UK

Jobs Euroline jobs-euroline
Beius, Barlad, Bals, Baia-Mare,
13.04.2016
Pagina 1 din 18 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 354
Axello