Alerte prin e-mail

Alerta

Vreau sa primesc pe e-mail alerte cu joburi

Seteaza alerta

Publicitate pe BizooJobs?
Click aici »

Locuri de munca/Anunturi de angajare in Baia-Mare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Lucrator comercial - Salad Box/Burger Box

DMA Quality Food dma-quality-food
Cluj-Napoca, Bucuresti, Baia-Mare,
12.08.2015

Operator pariuri

SC Right Betting SRL
Resita, Deva, Cluj-Napoca, Bistrita, Baia-Mare,
28.07.2015

Arhitect

Confidential
Baia-Mare,
26.07.2015

Responsabil tehnico-comercial

Technique Mtd / Dexim
Suceava, Baia-Mare,
21.07.2015

Reprezentant zonal

Helda Parts Srl helda-parts-srl
Baia-Mare,
14.07.2015

Bucatar cu experienta

Ristoro Rotonda
Baia-Mare,
11.07.2015

Operator pariuri

SC Right Betting SRL
Vatra Dornei, Satu-Mare, Iasi, Bucuresti, Baia-Mare,
02.07.2015

Conducator auto cu autorizatie de macaragiu

Confidential
Toate orasele,
27.08.2015

Sofer Camion - Anglia - Plecari Septembrie, Costuri Reduse

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Toate orasele, Strainatate,
27.08.2015
Max

Locuri de munca in Anglia Ingrijire Persoane in varsta FARA COMISION

Belrao Group - Ionut Tamas Se belrao-group-ionut-tamas-se
Toate orasele, Strainatate,
26.08.2015
Max

Locuri de munca in Anglia Ingrijire batrani (asistenti medicali) FARA COMISION

Belrao Group - Ionut Tamas Se belrao-group-ionut-tamas-se
Strainatate, Toate orasele,
26.08.2015

Operator IT pentru introducere date pe site-uri internet

Confidential
Toate orasele,
26.08.2015

Director vanzari

Zess Electronic Srl
Toate orasele,
26.08.2015

Tehnician/Electronist reparatii/service telefone/tablete/it

Confidential
Toate orasele,
26.08.2015

Inspector calitate pentru sector prelucrari mecanice, inginer mecanic

Menarom P.E.C. Sa menarom-p-e-c-sa
Toate orasele,
26.08.2015

Operator CNC si prelucrator prin aschiere: strungar, frezor, bohrwerkist, karuselist, danturist, gauritor

Menarom P.E.C. Sa menarom-p-e-c-sa
Toate orasele,
26.08.2015

Vopsitor industrial si forjor mecanic

Menarom P.E.C. Sa menarom-p-e-c-sa
Toate orasele,
26.08.2015

Lacatus mecanic pentru montaj mecanisme navale si sudor electric si autogen

Menarom P.E.C. Sa menarom-p-e-c-sa
Toate orasele,
26.08.2015
Max

Sofer profesionist

Tomasi Group tomasi-group
Strainatate, Toate orasele,
25.08.2015

Colaborator - Distribuitor

Gama Tex 2004 Srl. gama-tex-2004-srl
Toate orasele,
25.08.2015
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 89
Axello