Locuri de munca/Anunturi de angajare in Baia-Mare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Hr Specialist

DMA Quality Food dma-quality-food
Baia-Mare,
17.10.2017

Soferi pentru camion - permis categoria C

Confidential
Baia-Mare,
27.09.2017

Vanzatori in magazin alimentar

SC Andana Pan SRL
Zalau, Sighetul Marmatiei, Baia-Mare,
26.09.2017

Soferi pentru autoutilitara de 3,5 TO, posesori categoria B

Confidential
Baia-Mare,
21.09.2017

Secretara

Crista & Cris Srl
Baia-Mare,
18.09.2017

Contabil

Select Auto Srl. select-auto-srl
Baia-Mare,
18.09.2017

Ambalator

Select Auto Srl. select-auto-srl
Baia-Mare,
18.09.2017

Tehnician proiectant arhitectura

Baer Group baer-group
Baia-Mare,
17.09.2017

Hidraulician reparatii hidraulice

Load Sys Group
Toate orasele,
21.10.2017

Zugrav - Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
19.10.2017

Mecanic auto - Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
17.10.2017

Sofer profesionist Bucuresti-Stefanesti

Ahead Logistics Srl
Toate orasele,
17.10.2017

Infirmiere/asistenti medicali pentru azilele din Anglia

Belrao Group belrao-group
Toate orasele,
17.10.2017

Muncitori constructii

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
17.10.2017

Electrician instalatii electrice de joasa si medie tensiune

Const Intop S.R.L.
Toate orasele,
16.10.2017

Consultant Marketing si Publicitate

Nio Consulting Group Srl
Toate orasele,
16.10.2017

Lacatus, instalator

Mont Instal S.r.l.
Toate orasele,
13.10.2017

Instalator (sanitare, gaz, apa), Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
12.10.2017

Reprezentant zonal vanzari

Contisent Srl contisent-srl
Toate orasele,
12.10.2017

Reprezentant punct de lucru

Sc Inproconsa Srl sc-inproconsa-srl
Toate orasele,
12.10.2017
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 77
Axello