Locuri de munca/Anunturi de angajare in Baia-Mare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Grafician IT

Select Auto Srl. select-auto-srl
Baia-Mare,
11.01.2017

Key Account Manager

MXM Brothers Partners Srl mxm-brothers-partners-srl
Baia-Mare,
06.01.2017

Muncitor necalificat magazie

Helda Parts Srl helda-parts-srl
Baia-Mare,
05.01.2017

Reprezentant zonal

Helda Parts Srl helda-parts-srl
Baia-Mare,
05.01.2017

Consultant vanzari

Helda Parts Srl helda-parts-srl
Baia-Mare,
05.01.2017

Inginer sau tehnician electronica-calculatoare

Confidential
Baia-Mare,
27.12.2016

Agent vanzari

Iro Companie iro-companie
Baia-Mare,
26.12.2016
Max

Inginer horticol / inginer agronom - reprezentant vanzari

Amia International Import -Export S.R.L. amia-international-import-export-s-r-l
Toate orasele,
23.01.2017

Colaboratori montaj folii cladiri

Motiva Network Srl motiva-network-srl
Toate orasele,
23.01.2017

Culegator capsuni Spania in Huelva

Kriss Consult kriss-consult
Strainatate, Toate orasele,
22.01.2017

Colaboratori cercetare

Confidential
Toate orasele,
21.01.2017

Piscicultor

Confidential
Toate orasele,
20.01.2017

Reprezentant vanzari in turism

Confidential
Toate orasele,
19.01.2017

Assistant marketing

Confidential
Toate orasele,
19.01.2017

Desenator/Ilustrator

Confidential
Toate orasele,
19.01.2017

Barman, ospatar

Radiani Schiffahrt Management
Toate orasele, Strainatate,
18.01.2017
Max

Operatori masina cusut auto - Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
17.01.2017
Max

Tapiteri Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
17.01.2017
Max

Tinichigii Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Strainatate, Toate orasele,
17.01.2017
Max

Vopsitori Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
17.01.2017
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 61
Axello