Locuri de munca/Anunturi de angajare in Baia-Mare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Reprezentant zonal

Lorimod Prod Com Srl lorimod-prod-com-srl
Baia-Mare,
08.11.2016

Inginer sau tehnician electronica-calculatoare

Confidential
Baia-Mare,
27.10.2016

Sef service camioane

Lou Reton Mary Srl lou-reton-mary-srl
Baia-Mare,
25.10.2016

Reprezentant vanzari

Inner Beauty Srl
Tirgu-Mures, Timisoara, Cluj-Napoca, Baia-Mare, Arad,
24.10.2016
Max

Smart Job

AVBS Credit avbs-credit
Toate orasele,
05.12.2016
Max

Infirmieri/Asistenti medicali in azie din UK - Plecari rapide - Fara comision

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
05.12.2016

Lacatus montator usi industriale

Rolorand Import Export rolorand-import-export
Cluj-Napoca, Baia-Mare,
06.10.2016

Director executiv

Confidential
Toate orasele,
04.12.2016

Sudor MIG/MAG

Sc Lukmar Industrie Srl sc-lukmar-industrie-srl
Toate orasele,
03.12.2016
Max

Operatori masina cusut auto - Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
01.12.2016
Max

Tapiteri Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
01.12.2016
Max

Muncitori

Confidential
Toate orasele,
01.12.2016
Max

Tinichigii Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Strainatate, Toate orasele,
01.12.2016
Max

Vopsitori Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
01.12.2016
Max

Echipatori/Dezechipatori Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
01.12.2016
Max

Personal Hotelier in Anglia - Inclusiv cupluri prin programul Work Experience

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
29.11.2016
Max

Infirmiere si asistente medicale in UK - Fara comision, plecari saptamanale

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
29.11.2016

Specialist achizitii/secretariat

Schneider Tex Industrie
Toate orasele,
28.11.2016

UX/UI/Designer

Confidential
Toate orasele,
28.11.2016

Reprezentant vanzari, key account

Schneider Tex Industrie
Toate orasele,
28.11.2016
Pagina 1 din 6 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 113
Axello