Locuri de munca/Anunturi de angajare in Baia-Mare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Croitoreasa

Sinestezic Srl sinestezic-srl
Baia-Mare,
08.06.2017

Sofer, ajutor montaje usi

Barbul barbul
Baia-Mare,
31.05.2017

Key account manager

MXM Brothers Partners Srl mxm-brothers-partners-srl
Baia-Mare,
30.05.2017

Agent comercial

Toto Srl
Baia-Mare,
29.05.2017

Operator service copiatoare

Cristal Srl cristal-srl
Baia-Mare,
13.05.2017

Reprezentant vanzari zonal pe baza de colaborare (PFA, SRL)

Agropelet Therm Srl agropelet-therm-srl
Mangalia, Craiova, Constanta, Bucuresti, Baia-Mare,
10.05.2017

Operator centru de copiere

Cristal Srl cristal-srl
Baia-Mare,
02.05.2017

Designer/operator calculator

Cristal Srl cristal-srl
Baia-Mare,
01.05.2017

Vanzator/patiser pentru patiserie congelata

Magic Pati Pan Invest
Toate orasele,
24.06.2017

Tamplar masinist

Eco House Factory Srl eco-house-factory-srl
Toate orasele,
23.06.2017

Gradinar in Elvetia

Confidential
Toate orasele, Strainatate,
21.06.2017

Sofer profesionist pentru Comunitatea Europeana

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
20.06.2017

Muncitor pentru herghelie Franta

Confidential
Toate orasele, Strainatate,
20.06.2017

Personal pentru Franta

Confidential
Toate orasele, Strainatate,
20.06.2017

Soferi profesionisti

Humana Solutio SRL humana-solutio-srl
Toate orasele, Strainatate,
19.06.2017

Ingrijitori / ingrijitoare pentru tineri cu dizabilitati (UK)

Humana Solutio SRL humana-solutio-srl
Toate orasele, Strainatate,
19.06.2017

Agent Imobiliar

Paul Dumbravanu SRL
Toate orasele,
17.06.2017

Sofer comunitate

Sc Edymar Eurospeed Srl
Toate orasele,
16.06.2017

Sofer profesionist transport marfuri

Confidential
Toate orasele,
15.06.2017

Contabil cu experienta in domeniul transporturilor

Confidential
Toate orasele,
15.06.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 90
Axello