Locuri de munca/Anunturi de angajare in Baia-Mare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Operator pariuri Stanleybet

SC Right Betting SRL
Sibiu, Mangalia, Cluj-Napoca, Brasov, Baia-Mare,
26.07.2017

Tehnician proiectant arhitectura

Baer Group baer-group
Baia-Mare,
18.07.2017

Hidraulician

Albatros Srl
Baia-Mare,
17.07.2017

Strungar

Albatros Srl
Baia-Mare,
17.07.2017

Mecanic intretinere utilaje

Albatros Srl
Baia-Mare,
17.07.2017

Inginer

Sc Euro Eco Tech Srl
Brasov, Baia-Mare,
13.07.2017

Echipaje soferi TIR pentru comunitatea europeana, posesori permis cu categoria C+E

Confidential
Zalau, Satu-Mare, Cluj-Napoca, Bistrita, Baia-Mare,
04.07.2017

Soferi pentru autoutilitara de 3,5 TO, posesori categoria B

Confidential
Zalau, Satu-Mare, Cluj-Napoca, Bistrita, Baia-Mare,
04.07.2017
Max

Inginer CFDP si maistru

Confidential
Toate orasele,
23.08.2017

Tamplar PVC si aluminiu

Confidential
Toate orasele,
23.08.2017

Agent vanzari

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Toate orasele,
23.08.2017

Infirmiere si Asistente medicale in Anglia - azile

Belrao Group belrao-group
Toate orasele, Strainatate,
23.08.2017

Confectioner textile

SC Pro Alorys SRL
Toate orasele,
21.08.2017

Soferi profesionisti

Humana Solutio SRL humana-solutio-srl
Toate orasele, Strainatate,
21.08.2017

Ingrijitori / ingrijitoare pentru tineri cu dizabilitati (UK)

Humana Solutio SRL humana-solutio-srl
Strainatate, Toate orasele,
21.08.2017
Max

Medic specialist de familie, eventual cu competenta ecografie

Centrul Medical Prain centrul-medical-prain
Toate orasele,
17.08.2017

Reprezentant de vanzari

Confidential
Toate orasele,
15.08.2017

Mecanici si electromecanici Suedia

Gator Personal Srl
Toate orasele, Strainatate,
14.08.2017

Muncitor pentru Franta

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Toate orasele,
13.08.2017

Reprezentant zonal vanzari

Contisent SRL contisent-srl
Toate orasele,
12.08.2017
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 56
Axello