Locuri de munca/Anunturi de angajare in Baia-Mare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Vanzatori in magazin alimentar

SC Andana Pan SRL
Zalau, Sighetul Marmatiei, Baia-Mare,
26.11.2017

Agent vanzari

Confidential
Baia-Mare,
23.11.2017

Tehnician proiectant arhitectura

Baer Group baer-group
Baia-Mare,
17.11.2017

Inginer sau tehnician electronica-calculatoare

Confidential
Baia-Mare,
13.11.2017

Distribuitor zonal exclusiv

Cortex Ltd Srl cortex-ltd-srl
Focsani, Cluj-Napoca, Bucuresti, Brasov, Baia-Mare,
30.10.2017

Hr Specialist

DMA Quality Food dma-quality-food
Baia-Mare,
17.10.2017
Max

Tehnician metrolog pentru Timisoara si Bucuresti

Sartorom Impex Srl sartorom-impex-srl
Timisoara, Bucuresti, Toate orasele,
11.12.2017

Operatori depozite / Anglia

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
11.12.2017

Electrician

Aco Electric Line Srl aco-electric-line-srl
Toate orasele,
11.12.2017

Reprezentant vanzari

Confidential
Toate orasele,
09.12.2017

Muncitori necalificati parcuri distractii/circuri - Irlanda

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
08.12.2017

Sofer profesionist comunitatea europeana

Sc Lumira Trans Srl
Toate orasele,
08.12.2017

Consultant Vanzari B2B

Rallu Ideas Srl rallu-ideas-srl
Toate orasele,
08.12.2017

Lucratori procesare carne

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Strainatate, Toate orasele,
08.12.2017

Muncitorii confectii Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
08.12.2017
Max

Tamplari / rigipsar / zugrav pentru Franta

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Strainatate, Toate orasele,
06.12.2017

Carausi de mobila SUA

SC Mikes Agency Inc SRL sc-mikes-agency-inc-srl
Strainatate, Toate orasele,
06.12.2017

Agent asigurari

Ii Dascalu Vasile
Toate orasele,
05.12.2017

Reprezentant/ agent vanzari produse stomatologice

Bica Horia Miron Pf
Toate orasele,
05.12.2017

Vopsitor -pregatitor auto

Timas S.R.L. timas-s-r-l
Toate orasele,
04.12.2017
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 80
Axello