Locuri de munca/Anunturi de angajare in Baia-Mare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Colaborator part-time cercetare de piata

Ellipse Marketing ellipse-marketing
Timisoara, Suceava, Cluj-Napoca, Braila, Baia-Mare,
23.01.2018

Reprezentant vanzari

Packing Sugarcris Srl
Baia-Mare,
14.01.2018

Distribuitor zonal exclusiv

Cortex Ltd Srl cortex-ltd-srl
Focsani, Cluj-Napoca, Bucuresti, Brasov, Baia-Mare,
30.12.2017

Agent scolar

Editura Aquila Logistic editura-aquila-logistic
Toate orasele,
14.02.2018
Max

Sudor Mig-Mag sau Tig

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
13.02.2018
Max

Sofer CE

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
13.02.2018
Max

Mecanic de intretinere Belgia

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
13.02.2018

Tamplari - dulgheri - montatori pentru Franta

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Strainatate, Toate orasele,
13.02.2018

Tamplar, circularist

Optim Business Concept
Toate orasele,
12.02.2018

Muncitori necalificati

Akis Group Srl akis-group-srl
Toate orasele,
11.02.2018

Personal confectii metalice si lemn

Akis Group Srl akis-group-srl
Toate orasele,
11.02.2018

Sudori, lacatusi si muncitori necalificati confectii metalice

Akis Group Srl akis-group-srl
Toate orasele,
11.02.2018

Muncitori necalificati in constructii

Top Design Construct top-design-construct
Toate orasele,
10.02.2018

Chef de Partie, Junior Sous Chef, Hotel 4* fara taxe mediere

ExternJob externjob
Toate orasele, Strainatate,
08.02.2018

Soferi echipaj

Gator Personal Srl
Strainatate, Toate orasele,
07.02.2018

Soferi TIR

Gator Personal Srl
Strainatate, Toate orasele,
07.02.2018

Persoane cu dizabilitati/handicap

Asociatia persoanelor cu dizabilitati Well Roamania asociatia-persoanelor-cu-dizabilitati-well-roamania
Toate orasele,
07.02.2018

Locuri de munca cu contract Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
06.02.2018

Faiantar, zugrav

Pfa Gabriel Cristi
Toate orasele,
05.02.2018

Gestionari si manipulanti marfa

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
05.02.2018
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 100
Axello