Click aici »

Web Programator

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
05-11-2017
Data actualizare
05-11-2017

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 6 intrebari.
Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in domeniul IT Software
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Dezvoltare web si creare de website-uri .

COMPETENTE
? Foarte bune abilitati de comunicare
? Foarte bune abilitati de organizare
? Capacitate de analiza si sinteza
? Orientare spre rezultate
? Autodidact
? Spirit de echipa
? Deschidere la nou
? Punctualitate
? Seriozitate

Cerinte

Cerinte:
1. cunostinte bune Javascript , CSS, Bootstrap
2. cunostinte bune de HTML5
3. Portofoliu de minim 3 webite-uri active
4. cunostinte minime de creare/editare plugins/ teme de WordPress
5. Cunostiinte minime de clase si obiecte in PHP
6. OBLIGATORIU : cunostiinte de limba engleza atat scris , vorbit si intelegere.

Avantaj :

1. domiciliu in Floresti jud Cluj (activitatea de birou se realizeaza in Floresti)
2. experienta pe un domeniu similar

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se ofera:
1. salariu atractiv
2. bonusuri monetare in functie de rezultate

*** Se accepta atat persone fizice cat si companii care pot sa dezolte o oferta bazata pe nevoile DIGITAL LIFE SOLUTIONS.