Click aici »

Tehnician

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Industrie, Constructii/Imobiliare, Reparatii/Service
Data introducerii
04-07-2019
Data actualizare
12-09-2019

Descrierea postului

Cine suntem

Noi suntem Life Art Distributie, lideri pe piata de servicii de climatizare mobila la evenimente (si nu numai) din Romania. Avem o experienta de peste 12 ani si suntem intr-o crestere continua - avem o crestere a cifrei de afaceri de peste 60% in ultimii 2 ani.
Avem o viziune spre care mergem condusi de niste valori puternice pe care le poti vedea in descrierea firmei.

Cine esti

Esti o persoana cu abilitati tehnice, esti energic, ambitios, autodidact cu deschidere catre nou. Esti o persoana morala si cu etica excelenta de lucru.
Iti place sa lucrezi in echipa si ai abilitatea de a coordona o echipa si proiecte tehnice. Esti o persoana organizata.
Ai permis de conducere categoria B, esti dispus la deplasari ocazionale prin tara si esti oricand gata sa-ti sumeti manecile si sa treci la treaba.
Daca nu ti-e frica de provocari constante si iti place sa gasesti solutii creative, te asteptam in echipa noastra.

Cerinte

Ce vei face

- Intretinerea aparatelor si echipamentelor de climatizare si uscare
- Montare, demontare, instalare si organizare aparatura
- Interventii si service-reparatii pentru echipamente
- Deplasari in tara

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ce iti oferim

Salariu atractiv (2000 lei) + bonuri + cursuri de calificare + bonusuri + echipa faina + posibilitate ore suplimentare.
Mai multe detalii despre companie pe Site, Google, LinkedIn, Facebook si Youtube.

Trimite CV