Click aici »

Tamplar vopsitor in tamplarie lemn

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Craiova Craiova
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
30-06-2020
Data actualizare
18-11-2020

Descrierea postului

Tamplar vopsitor - departament productie

Firma romaneasca in continua dezvoltare isi mareste echipa!

Angajam tamplar vopsiotor cu experienta - 1 post
Craiova, Dolj - zona Selgros
Domeniu de activitate Lemn masiv
Firma romaneasca in continua dezvoltare isi mareste echipa !
Angajam tamplar vopsiotor - 2  posturi
Preajba, Dolj - zona Selgros Craiova
Domeniu de activitate productie lemn masiv

Responsabilitati:
- prelucrarea mecanica a semifabricatelor din lemn masiv
- croirea materialului lemnos
- finisarea si asamblarea elementelor, subansamblelor si ansamblelor
- lacuirea elementelor lemnoase
- utilizarea aparatelor automatizate etc.
Relatii la telefon 0736362792 / 0736362791

Cerinte

Nivel cariera - Liceu, Scoala postliceala.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu NET incepand de la 2000 lei la 3000 lei - in functie de experienta
Program de lucru de luni pana vineri - 8 ore
Contract de munca
Mediu de lucru placut

Trimite CV