Click aici »

Stivuitoristi incarcare frontala si laterala (Reach Truck)

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
10-01-2018
Data actualizare
05-02-2018

Descrierea postului

Stivuitoristi incarcare frontala si laterala (Reach Truck) - Dragomiresti, Km 13 pe autostrada Bucuresti-Pitesti.

1. Raspunde de starea tehnica si integritatea stivuitorului.
2. Raspunde de integritatea materialelor manipulate cu stivuitorul.
3. Raspunde de completarea la zi a Registrului de evidenta functionarii stivuitorului.
4. Raspunde de efectuarea verificarilor periodice si intretinerea stivuitorului, de calitatea reparatiilor executate.
5. Raspunde de atentionarea personalului care intra in raza de actiune a stivuitorului.
6. Raspunde de nefolosirea echipamentul individual de lucru si protectie a muncii pe care il are in dotare.
7. Raspunde de neparticiparea la instruirile periodice si la locul de munca organizate de angajator privind SSM si SU.
8. Raspunde de neindeplinirea atributiilor si sarcinilor din domeniul SSM si PSI stabilite prin legislatia in vigoare, prin instructiunile adoptate la nivelul firmei si prin prezenta fisa de post.

Cerinte

- Atestat ISCIR si talon vizate.
- Experienta anterioara pe un post similar.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- pachet salarial fix + bonuri de masa pentru fiecare zi lucrata
- BONUS de performanta,
- prima de instalare 700 ron
- prima de vacanta de 900 ron/an
- ore suplimentare platite dublu
- echipament de lucru nou si netransmisibil
- transport GRATUIT din oras (Berceni-Metrou Pacii-Depozit)