Click aici »

Specialist resurse umane in domeniul transporturilor

Nivel cariera
Liceu, Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bistrita
Domeniile ofertei
Resurse umane
Data introducerii
08-08-2017
Data actualizare
08-08-2017

Descrierea postului

Atributii:
- Organizarea si coordonarea intregului procesul de recrutare si selectie de personal pentru posturile vacante, aprobate de conducere;
- Elaborarea, actualizarea si optimizeaza procedurile de evaluare a personalului;
- Trierea CV-urilor, intervievarea si testarea candidatilor si asigurarea de corecta desfasurare a inverviurilor, comunicarea rezultatelor candidatilor;
-Conceperea si postarea anunturilor de recrutare pe site-urile de specialitate, promovare online(mass-media);
- Gestionarea proceselor de selectie si recrutare;
- Stabilirea profilului candidatului dezirabil pe baza informatiilor primite;
- Selectarea potentialilor candidati si contactarea acestora

Cerinte

Cerinte
- studii medii/superioare
- bune abilitati de organizare a activitatii si task-urilor;
- abilitati excelente de comunicare, diplomatie, persuasiune, lucru in echipa;
- cunostinte PC;
- capacitate de planificare si organizare.
- experienta in domeniul transporturilor pe postul de manager transport/ sofer autocamion titular/ controlor trafic/ dispecer
- de preferinta  baiat

Oferta (bonusuri, beneficii)

- se ofera telefon mobil, laptop si masina de servici