Click aici »

Soferi TIR Comunitate

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
2000 EUR
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
23-05-2018
Data actualizare
17-10-2018

Descrierea postului

SC 3 Gid Comprod SRL, cu sediul in Pitesti, angajeaza soferi TIR cu experienta pentru Comunitate. Se ofera 2000 euro pe luna.
- se respecta timpii legali de condus si de repaus saptamanal;
- se pleaca incarcat din Romania cu camionul si se intoarce incarcat.
- nu se schimba semiremorca sau capul tractor.
Pentru mai multe detalii sunati la 0758.067.850

Cerinte

- cunostinte despre legislatia referitoare la programul de munca al soferului profesionist.
- cunostinte avansate de utilizare al GPS-ului;
- cunostinte solide de manevrare a camionului de 40 tone MMTA

Oferta (bonusuri, beneficii)

se ofera 2000 euro / luna

Trimite CV