Click aici »

Soferi TIR Comunitate 2000 euro

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
11-05-2018
Data actualizare
05-10-2018

Descrierea postului

Societate Comerciala cu sediul in Pitesti, angajeaza soferi TIR cu experienta penru Comunitate.
- se lucreaza doar cu respectarea  programului de munca al soferului;
- nu se schimba semiremorca sau cap tractor
- nu se lucreaza in echipaj
Pentru mai multe detalii va asteptam cu un telefon la 0758.067.850

Cerinte

- cunostinte despre legislatia referitoare la programul de munca al soferului profesionist.
- cunostinte avansate de utilizare al GPS-ului;
- cunostinte solide de manevrare a camionului de 40 tone MMTA.