Soferi profesionisti pentru Bulk (Silo de cereale) si cimentruck

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceeala
Salariu oferit
Tara
Sweden
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
13-08-2010
Data actualizare
31-07-2013
Confidential
expirat

Descrierea postului

Angajam soferi profesionisti Cat. B, C, E pentru curse Internationale pe Bulk (siloz de cereale),se cere experienta minim 2 ani pe silo sau cimentruck !

Cerinte

Experienta in trafic Interntional si  : Vest Europa si Suedia,Norvegia,Danemarca,SE CERE EXPERIENTA PE SILO sau  cimentruck ! cunostinte limba Engleza, nivel de conversatie.
Perioada de lucru 6/2saptamani

Se va tine un test in limba respectiva (Test eliminatoriu).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu 2300 Euro. SE CERE EXPERIENTA PE SILO sau cimentruck !
Pentru detalii sau cv  sunati la: 0746600964 preferabil sms detaliat sau contact@hst.ro