Click aici »

Secretara

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceeala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
02-10-2013
Data actualizare
02-10-2013
Confidential
expirat

Descrierea postului

Candidata ideala este absolventa si are o excelenta cunoastere a limbii engleze si italiana, care va fi testata in timpul interviului.
Este, de asemenea echipata cu abilitati de organizare, concentrare si precizie. Trebuie sa fie capabila sa lucreze in echipa si sa urmareasca simultan diferitele etape ale muncii ei, nu lipseste precizia si acuratetea

Activitatea se va desfasura la birou, candidata trebuie sa se ocupe de acte, de ambalarea bijuteriilor, de livrarea lor, de verificarea email-urilor.

Cerinte

Competenta digitala, cunoasterea pachetului Office, navigare internet
Limbi straine: italiana si engleza la nivel mediu/avansat
Activitate: back office
- Parte administrativa de birou,
- Parte de livrare,
- Parte de vanzare,
- Parte organizatorica

Nu se acceapta candidatura generica, este OBLIGATORIU sa se specifice pentru ce post se candideaza.