Click aici »

Secretara cu atributii de HR

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ, Resurse umane
Data introducerii
03-01-2018
Data actualizare
03-01-2018

Descrierea postului

Indeplineste diverse activitati administrative si nu numai, aflate in stransa legatura cu activitatea de resurse umane (asigurand suportul organizational necesar);
Asigura suportul administrativ referitor la procedura de angajare a personalului, derularea sau incetarea contractelor de munca;
Planifica si organizeaza activitatile specifice departamentului de resurse umane;
Redacteaza si posteaza anunturile de angajare conform cerintelor postului pe site-urile de profil;
Sustine interviuri candidatilor care corespund fisei postului si profilului din punct de vedere al calificarii profesionale, al abilitatilor si al experientei necesare;
Organizeaza, insoteste si participa la interviurile candidatilor cu clientii;
Mentinerea relatiei cu clientii, prin e-mail, telefon, intalniri;
Promovarea serviciilor companiei.

Cerinte

Experienta pe un post similar sau in activitati si responsabilitati similare celor pe care le presupune postul;
Foarte bune cunostinte de operare PC: MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
Cunostinte de legislatia muncii;
Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii si candidatii;
Entuziasm si proactivitate;
Studii superioare finalizate.