Click aici »

Reprezentant vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bistrita Bistrita
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
13-08-2019
Data actualizare
13-08-2019

Descrierea postului

- Promovarea produselor companiei catre clienti, crearea portofoliului
de clienti.
- Promovarea beneficiilor oferite de produsele companiei intr-o maniera profesionala si etica.

Cerinte

- Sociabil, cu un nivel de comunicare peste medie.
- Ambitioasa si cu capacitatea de a lucra in grup.
- Experienta in vanzari directe si promovarea produselor este binevenita.
- Capacitatea de a construi si intretine relatii cu clientii.
- Studii universitare are avantajul in biologie / chimie sau farmacie.
- Limbi: italiana si engleza.
- Permis de conducere cat. B.
- Masina disponibila pentru lucru, are avantajul.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Venituri peste medie, constand din: portiune fixa ??+ comision de
vanzari care poate ajunge pana la 15%.
- Instruire gratuita si scolarizare in tara si strainatate.
- Bonusuri si premii.
- Mediu de lucru atractiv si dinamic.

Trimite CV