Click aici »

Reprezentant vanzari Timisoara

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
04-07-2019
Data actualizare
18-09-2019

Descrierea postului

Cine esti
Esti fan Brian Tracy sau Zig Ziglar si le pui principiile in practica?
Esti un guru al vanzarilor in puternica ascensiune animat de cifre si performanta?
Intelegi ce inseamna vanzarile in secolul 21?
Esti energic, ambitios, autodidact cu deschidere catre nou, ai inclinatii tehnice si ai cunostinte PC-Office.
Iti place sa lucrezi in echipa esti o persoana morala si cu etica excelenta de lucru.
Ai permis de conducere categoria B, esti dispus la deplasari ocazionale prin tara si esti oricand gata sa-ti sumeti manecile si sa treci la treaba.
Daca nu ti-e frica de provocari constante si iti place sa gasesti solutii creative, te asteptam in echipa noastra.

Cerinte

Ce vei face
-           Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
-           Management de proiecte HVAC pentru evenimente contractate de firma;
-           Promovarea portofoliului de produse comercializate;
-           Facilitarea legaturii dintre furnizori si clienti/prospecti;
-           Identificarea si prospectarea de noi clienti si domenii de lucru in vederea oferirii de servicii si produse;
-           Asigurarea serviciilor post vanzare a clientilor existenti;
-           Negociaerea contractelor si raspunderea pentru executarea corecta a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;
-           Raspunderea de intocmire a documentelor de livrare (facturi fiscale in conformitate cu acordurile incheiate cu clientii), incasari si plati in numerar;
-           Urmarirea si atragerea permanenta de noi clienti;
-           Urmarirea si realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit;
-           Stabilirea si dezvoltarea relatiei profesionale cu clientii organizatiei;
-           Intocmirea periodica a materialelor de sinteza (rapoarte, statistici) si de prezentare (bugete estimative);
-           Acordarea de asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
-           Participarea activa la sedinte interne.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ce iti oferim
Salariu atractiv (3000-15.000 lei) + bonuri + cursuri + bonusuri + echipa faina.
Mai multe detalii despre companie pe Site, Google, LinkedIn, Facebook si Youtube.
Trimite-ne un CV actualizat (specificand postul pentru care ai aplicat).