Click aici »

Reprezentant vanzari - sisteme de etichetare

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
19-11-2015
Data actualizare
31-08-2018

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Daca esti absolvent de studii liceale, ai cunostinte de MS OFFICE, esti orientat spre respectarea termenelor impuse si ai abilitati de comunicare si de prezentare, atunci esti persoana potrivita pentru noi! Ne ocupam noi de instruirea ta!

Cerinte

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial atractiv: comision, bonusuri, concursuri;
- Training specializat;
- Telefon mobil;
- Posibilitati de promovare;