Reprezentant vanzari servetele personalizate si consumabile HoReCa

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
600 EUR
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
15-04-2015
Data actualizare
03-12-2017

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Reprezentantul de vanzari va face vizite in restaurante, hoteluri, cluburi,cafenele etc,deci, HoReCa, unde se va prezenta cu  catalogul ce contine Servetele Personalizate ca modele de la clientii actuali in diferite dimensiuni si imprimari si mostre de consumabile specifice horeca.

Trebuie sa aiba o tinuta corespunzatoare si o prestanta, fiind cel care reprezinta firma in relatia cu viitorul client.
S.C. Piramida este Nr 1 in Romania in productia de servetele personalizate.
www.ServetelePersonalizate.ro

Cerinte

Cu mai multa sau mai putina experienta, dar cu abilitati de vanzator.
Comisionul fiind cel mai important si substantial in obtinerea venitullui lunar.
Proba de lucru,consta in minim trei clienti ce vor comanda Servetele Personalizate pe parcursul a 14 zile calendaristice.

Oferta (bonusuri, beneficii)

In afara de salariul BRUT oferit,reprezentantul, va avea  comision . Totul dupa primele trei comenzi finalizate de Servetele Personalizate,in primele 14 zile calendaristice, indiferent de marimea lor, aceasta reprezentand proba de lucru.
Sediul firmei si fabrica sunt in Jilava-Ilfov.
Prezenta la sediul societatii,respectiv in Jilava nu se v-a face zilnic. Totul se transmite pe e-mail.
www.Servetele.ro