Click aici »

Psiholog consilier in cariera

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Educatie/Training
Data introducerii
03-03-2018
Data actualizare
03-03-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.

Descrierea postului

Esti absolvent de Psihologie si doresti sa te dezvolti profesional in domeniul consilierii si formarii profesionale?
Iti place sa lucrezi cu tinerii si doresti sa iti pui in valoare pregatirea de psiholog si experienta ca formator?
Vino in echipa Centrului de Orientare si Consiliere Profesionala, din cadrul Facultatii de Stiinte Economice si Gestiunea Afacerilor! Iti oferim oportunitatea de implicare in proiecte variate, sprijin in dezvoltare personala si profesionala, cursuri gratuite, dar si momente distractive si de neuitat.
Principalele responsabilitati:
? Sedinte de consiliere in cariera individuala si de grup
? Livrare de programe de formare profesionala/training-uri soft skills
? Dezvoltare si elaborare de noi programe de formare
? Ateliere si workshop-uri de dezvoltare personala
? Activitati de orientare profesionala pentru studenti si absolventi, evaluare CV-uri, simulari de interviu
? Organizare de evenimente (intalniri cu alumni, prezentari de firme)
? Activitati administrative

Cerinte

Profilul candidatului:
? Experienta in sustinerea de traininguri
? Experienta in sustinerea de sedinte de consiliere in cariera individuala
? Motivatie, entuziasm, adaptabilitate
? Cunostintele de limba engleza reprezinta un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:
? Posibilitatea de dezvoltare profesionala
? Posibilitatea de a invata si a creste sub monitorizare
? Atmosfera placuta de lucru si respect pentru munca angajatilor