Click aici »

Programator .Net Standard

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
IT Software, IT Hardware, Inginerie
Data introducerii
09-07-2008
Data actualizare
17-09-2019

Descrierea postului

Ce cautam:
OAMENI inteligenti si pasionati de programare;
Experienta in proiecte reale;
Dorinta de a lucra cu tehnologii noi;
Autonomie. Odata primit taskul, te organizezi singur si il finalizezi cu succes.

Responsabilitatile tale:
Vei participa la proiectarea solutiilor (arhitectura si design);
Vei participa la analizarea cerintelor si redactarea specificatiilor tehnice;
Vei dezvolta componente cheie in cadrul proiectelor in care vei fi implicat;
Vei participa la dezvoltarea ulterioara a aplicatiilor;
Iti vei indruma colegii juniori in calatoria lor initiatica.

Cerinte

Cerinte minime:
2 ani experienta in urmatoarele tehnologii: C#, .NET Framework, MS SQL Server, Entity Framework, ASP, HTML, CSS, Javascript, Jquery;
Limba engleza - nivel mediu/avansat;

Reprezinta un avantaj:
Certificari Microsoft;
Experienta in oricare din tehnologiile front-end: Angular JS, React JS sau Kendo UI.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ce oferim:
Un mediu de lucru agil, care incurajeaza initiativele proprii si inovatia si un pachet salarial si de beneficii din care nu lipsesc:
Bonusuri in functie de performanta;
Independenta si program de lucru flexibil;
Abonament privat de sanatate;
Zile libere extra;
Resurse pentru invatare si dezvoltare profesionala;
Program intern de certificari;
Suport la relocare (daca nu esti din Bucuresti, dar vrei sa lucrezi aici).

Trimite CV