Click aici »

Profesor matematica

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Educatie/Training
Data introducerii
26-11-2017
Data actualizare
05-03-2018

Accesis

» 1 job nou de la aceeasi firma

expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in domeniul Educatie/Training
Nivel minim de studii: Facultate (in curs)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Cautam coleg/colega pasionata de matematica pentru predare cursuri la copii si adolescenti. Cautam o persoana comunicativa, deschisa care sa arate entuziasm si rabdare in lucrul cu copiii de toate varstele.

Este important sa fiti un bun pedagog, o persoana rabdatoare si preocupata de evolutia copiilor si adaptare la nivelul lor de cunostinte, in acest mod vom avea o colaborare benefica si de termen lung.

Cerinte

- Experienta de minimum un an ca trainer/ profesor - aptitudini pedagogice, rabdare, tact, pasiune pentru activitatea pedagogica
- rezultate anterioare in pregatirea copiilor si adolescentilor
- Seriozitate, punctualitate
- Dorinta de dezvoltare personala si profesionala
- Disponibilitate pentru activitati extrascolare
- Dedicare si orientare catre clienti
- Comunicare activa cu colegii
- Persoana echilibrata
- Persoana capabil/a sa ia cele mai bune decizii pentru fiecare cursant in parte.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- bonusuri de loialitate si performanta
- suport pedagogic permanent;
- atmosfera placuta de lucru
- atentie acordata nevoilor individuale ale fiecarui profesor
- program flexibil
- oportunitati de dezvoltare profesionala si evolutie in cariera;
- salariu motivant si carte de munca;