Click aici »

Profesor limba engleza / germana

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Educatie/Training
Data introducerii
05-03-2018
Data actualizare
05-09-2018

Accesis

» 1 job nou de la aceeasi firma

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat femeilor
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Daca esti tanar si vrei sa iti dezvolti abilitatile de interactiune cu oamenii, sa cunosti oameni noi si sa iti creezi relatii in medii profesioniste, te invitam la o discutie.

Ce vei face?
- Vei preda engleza sau germana in cadrul cursurilor, dupa curicula pe care o poti vedea pe site-urile noastre
- vei avea oportunitatea sa predai limba romana pentru straini veniti in Romania
- In functie de experienta de lucru pe care o ai, vei preda la adulti sau la copii.
- Vei folosi manuale interactive, video si audio
- Vei administra grupele de studiu (monitorizarea evolutiei, customizarea si feedback-ul pentru participanti)
- vei urmari sa mentii serviciile la un standard inalt

Cerinte

Este necesar sa ai:

- studii de limba si literatura straina: Engleza/ Germana - Limba B (preferabil limba italiana)
- experienta in predare - livrarea programelor de training /cursuri in companii, pe grupe de varsta (tineri si adulti, pregatire Cambrdge, IELTS)
- excelente abilitati de comunicare
- atitudine proactiva
- disponibilitate de coordonare programe educationale
- intelegere a mediului de afaceri si a activitatilor clientilor
- dedicare si orientare catre clienti

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii Oferite

- bonusuri de performanta si loialitate
- decontare transport