Click aici »

Personal spalatorie auto - fete

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti
Domeniile ofertei
Altele
Data introducerii
21-04-2013
Data actualizare
23-07-2013

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 2 intrebari.
Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Spalatoria auto HAPPY CAR WASH din Ploiesti angajeaza fete pentru departamentul curatare interioara autoturisme (cu experienta)

Cerinte

Experienta de minim 6 luni in domeniul spalatorie auto, cazier curat, disponibilitate la program prelungit, dorinta de munca, seriozitate, punctualitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix 700 ron + bonificatii, carte de munca, conditii optime de lucru, posibilitati de promovare.