Click aici »

Personal pentru scriere a datelor de securitate la distanta

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
750 EUR
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ, Serviciu clienti
Data introducerii
11-02-2020
Data actualizare
11-02-2020

Descrierea postului

Alatura-te echipei noastre de peste 600 de angajati !

Rolul acestui job este utilizarea software-ului companiei pentru a scrie date pe carduri magnetice si carduri de securitate ale angajatilor.

Nu ai nevoie de experienta!

$300 - 40/hr training platit si $900 - $1400 salariu lunar + 2 salarii suplimentare pentru angajatii cu norma intreaga.

Cerinte

- Vorbitor nativ/ avansat de limba engleza
- Trebuie sa detina un laptop sau desktop
- Trebuie sa aiba varsta de cel putin 18 ani
- Punctualitate (prezenta buna)
- Comportament pozitiv si profesional
- Atent la detalii
- Abilitati de comunicare
- Capabil sa lucreze intr-un ritm de lucru alert.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Muncesti oricand doresti!
- Fara vanzari! Fara telemarketing!
- 40 de ore de training platite cu instructori autorizati
- Ore Suplimentare (suntem foarte ocupati)

3 pozitii valabile: In House si Remote!

Trimite CV