Personal pentru intocmirea documentatiilor pentru participarea la Licitatii publice

Nivel cariera
Liceu, Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
02-03-2018
Data actualizare
02-03-2018

Descrierea postului

Personal pentru intocmirea documentatiilor pentru participarea la Licitatii publice, cu experienta in domeniu, pentru punctul de lucru: Simleu Silvaniei.
- Sa aiba experienta in depunerea licitatiilor in format electronic, prin intermediul SEAP;
- Sa fie dispus sa invete si sa fie comunicativ;

Cerinte

-studii superioare;
-cunostiinte operare PC (Word, Excel, Internet) la nivel mediu si avansat;
-capacitatea de a lucra in echipa;
-abilitati de comunicare si planificare;
-simt de raspundere

Oferta (bonusuri, beneficii)

- respect
- masina de serviciu
- salariul motivant
- bonusuri
- mediu de lucru profesionist