Click aici »

Ospatari Germania Oldenburg

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Germany
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
30-10-2017
Data actualizare
30-12-2017

Medialjob

» 9 joburi noi de la aceeasi firma

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Restaurant
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Germana

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Se lucreaza conform standardelor europene, cu un contract de munca german si plata tuturor asigurarilor sociale.
Contractele se incheie pe o perioada nelimitata de timp sau sezoniere pe 6 luni.
Salariu de la 1680,00 Euro BRUT.
Numarul de ore lucrate pe luna este de aproximativ 192, la care se adauga orele suplimentare, care sunt platite extra.

Aplicare Online https://medialjob.ro/jobs/ospatari-germania-oldenburg/

Cerinte

Limba germana minim A2.
Disponibilitate in diferite zile ale saptamanii, inclusiv in week-end.
Persoana dinamica, responsabila, cu capacitate de adaptare la noi schimbari.