Click aici »

Operator universal - spalator textile si curatator chimic

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti
Domeniile ofertei
Altele
Data introducerii
13-02-2017
Data actualizare
13-02-2017

Descrierea postului

Preia rufele murdare, le spala la timp, sortandu-le in functie de culoare, sortimente, material, etc
Pregatirea obiectelor textile pentru spalare / curatire
Detasarea petelor de pe obiectele textile
Spalarea obiectelor textile la masina de spalat in functie de tipul si caracteristicile materialelor textile
Repararea defectiunilor obiectelor textile
Pregatirea pentru expeditie a obiectelor spalate / curatate; Preda rufele spalate uscate
Respecta normativele in vigoare in procesul tehnologic de spalare si igienizare;

Cerinte

Seriozitate, punctualitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Trimite CV