Click aici »

Operator pc pentru creare/editare website si fotografii

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
400 EUR
Oras(e)
Ilfov
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
16-08-2016
Data actualizare
05-11-2017

Descrierea postului

Suntem o fabrica de lumanari si distribuitori de marfuri non-food in regim en-gross. Dorim sa angajam o persoana care are capacitatea de a crea un magazin online si apoi sa-l administreze zilnic cu produse noi si oferte.

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa aibe cunostinte bune de PC (Photoshop, E-commerce etc), sa ofere seriozitate si stabilitate la locul de munca, sa opereze rapid pe PC, sa aiba capacitate de organizare, sa aiba viziune de viitor si sa isi aduca aportul in dezvoltarea firmei.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu de 1700 lei in primele 3 luni de proba, iar dupa in crestere continua
- program L-V 8 ore/zi
- fabrica se localizeaza la intrare in Domnesti, imediat dupa bariera cu Prel.Ghencea

Trimite CV