Click aici »

Operator pariuri sportive

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceeala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Cluj-Napoca, Oradea, Resita, Toate orasele
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
13-02-2017
Data actualizare
13-02-2017

Winner2015

» 1 job nou de la aceeasi firma

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

RESPONSABILITATI:
- Deserveste in mod calitativ clientii si supravegheaza sala de jocuri;
- Prezinta clientilor modul de functionare al aparatelor si explica regulile de joc;
- Efectueaza operatiunile de plati si incasari de la si catre clienti;
- Raporteaza sefului ierarhic neregulile aparute in sala de jocuri;
- Intocmeste actele necesare pentru evidenta caseriei;
- Respecta regulile de primire, evidenta, pastrare si eliberare a sumelor de bani.

Cerinte

- Studii medii;
- Prezenta agreabila, diplomat, sociabil.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial atractiv;
- Perioada de training si acomodare;
- Instruire permanenta asigurata de companie;
- Posibilitate de avansare;
- Mediuu de lucru placut si dinamic.