Click aici »

Operator casa de amanet

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Bucuresti, Cluj-Napoca, Oradea, Satu-Mare, Timisoara Bucuresti Cluj-Napoca Oradea Satu-Mare Timisoara
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
03-01-2018
Data actualizare
03-01-2018

Descrierea postului

BSG Amanet angajeaza operator casa de amanet pentru Bucuresti, Oradea, Cluj-Napoca si Timisoara.

RESPONSABILITATI:
- interactiunea cu clientii;
- verificarea si evaluarea garantiilor - metale pretioase;
- intocmirea documentatiei pentru acordarea imprumuturilor;
- vanzare bijuterii;
- efectuarea platilor si incasarilor;
- tine evidenta primara a actelor in punctul de lucru.

Cerinte

- studii medii;
- abilitati de comunicare;
- cunostinte medii de operare PC si utilizare a internetului;
- disponibilitate pentru program full time;
- nu este necesara experienta in domeniu, se asigura pregatire pentru postul ocupat;
- disponibilitate de a participa la cursul de pregatire ce se desfasoara in judetul Maramures, cazarea si transportul sunt oferite gratuit din partea firmei;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Lucrand pe acest post:
- iti vei dezvolta abilitatile de comunicare si negociere cu clientii;
- vei sti sa gestionezi corect valorile;
- vei invata sa recunosti bijuteriile din materiale pretioase (aur, argint);
- vei avea ocazia sa vinzi cele mai noi produse electronice;
- vei invata sa identifici bancnotele autentice ale valutelor cunoscute;
- iti vei imbogati cunostintele de gestiune si contabilitate primara

In cadrul companiei vei fi apreciat si vei beneficia de:
- contract de munca pe perioada nedeterminata cu norma intreaga;
- perioada de formare la angajare si training-uri periodice in domeniul amanetului;
- salariu + tichete de masa pentru fiecare zi lucratoare din luna (valoarea unui tichet de masa este de 15 lei);
- spor anual de vechime in cadrul companiei;
- bonusari periodice corelate cu performanta obtinuta;
- prima de Paste, Craciun si de 8 Martie;
- preturi si comisioane speciale la serviciile companiei.