Click aici »

Operator Call Center

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceeala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti
Domeniile ofertei
Serviciu clienti
Data introducerii
16-08-2013
Data actualizare
16-08-2013
Confidential
expirat

Descrierea postului

Cautam o persoana capabila si serioasa pentru intretinerea relatiei cu clientii pentru un magazin online.

Jobul presupune:
- preluarea apelurilor telefonice si solutionarea acestora
- informarea clientilor la telefon sau pe e-mail cu privire la starea produselor
- furnizarea de informatii tehnice despre produsele si echipamentele disponibile
- acordarea de suport in preluarea si introducerea in sistem a comenzilor telefonice
- ambalarea si trimiterea comenzilor (de la sediu)
- actualizarea site-ului cu produse
- adaugarea de continut pe site
- intretinerea conturilor de pe retelele de socializare
- realizarea de rapoarte zilnice

Cerinte

Sunt necesare cunostinte in:
- Operare PC, Facebook, Internet
- Limba engleza (mediu-avansat)
- Atitudine pozitiva, orientata catre rezultate

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Se vor oferi diverse bonusuri in functie de rezultat