Click aici »

Muncitori necalificati

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
250 EUR
Oras(e)
Ilfov
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
05-11-2017
Data actualizare
05-11-2017

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.

Descrierea postului

Fabrica de lumanari (situata la 100 m dupa bariera Domnesti-Prel.Ghencea) angajeaza personal pentru : ambalare, etichetare, confectionare, procesare comenzi si manipulare

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa aibe rapiditate in lucrul manual, sa fie dormic de a invata ceva nou, sa ofere seriozitate si stabilitate la locul de munca, sa aiba capacitate de organizare a propriei activitati.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Carte de munca
Toate taxele catre stat sunt platite de companie
Angajatul are salariu net de 1200 lei la inceput. In functie de capacitatea acestuia de invatare si adaptare acesta poate creste neasteptat de mult.

Trimite CV