Click aici »

Montator ferestre si usi

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
750 EUR
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Productie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
26-09-2013
Data actualizare
07-03-2018

Descrierea postului

Candidatul ideal ofera disponibilitate pentru incarcare / descarcare, livrare, asamblare si montaj pentru ferestre si usi din pvc si aluminiu, usi metalice pentru apartament, usi antifoc, usi de interior, rolete si alte accesorii.

Cerinte

Disponibilitate pentru munca in echipa, experienta in domeniu cat mai mare si permis de conducere cat b constituie un avantaj si multa seriozitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Contract de munca in conditii legale
- Echipament de protectie
- Conditii de munca deosebite la program de 8 ore / L-V - 9.00 - 17.30
- Sambata - Duminica si sarbatori legale liber
- Concediu de odihna cf legi
- Salariu atractiv / bonusuri in functie de performanta