Click aici »

Meserias

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Botosani Botosani
Domeniile ofertei
Telecomunicatii, Reparatii/Service, Productie
Data introducerii
11-04-2018
Data actualizare
11-04-2018

Descrierea postului

angajam meserias

cu sau fara experienta

Firma noastra are ca activitate import-distributie tv.din Germania.

Aceste posturi sunt pentru distributie tv.
Montam rafturi simple,
Confectionam reclame din policarbonal, montam reclame,
Intretinem instalatii de antene existente, montam antene parabolice pentru a asigura semnal la tv.

Avantaj permis cat. B cu experienta

Cerinte

Nu este complicat, asiguram initiere de la zero, aveti posibilitatea sa invatati si sa lucrezi singur si cu colegi.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ne deplasam prin localitati apropiate,  in fiecare dupa amiaza suntem inapoi in oras, toate costurile sunt acoperite de firma: apa, cafea, mese.

Trimite CV