Medici pentru Belgia si Germania, asistenti medicali pentru Belgia si Franta

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
3000 EUR
Tara
Belgium, France, Germany
Oras(e)
Strainatate
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
28-06-2010
Data actualizare
28-06-2010

Descrierea postului

Se cauta MEDICI(de medicina generala, Medici de urgenta,Medici specialisti, Medici rezidenti)pentru spitalele din regiunea francofona a Belgiei si Germania.

Se cauta

ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI
cu scoala postliceala sau facultate pentru a lucra in spitale din FRANTA sau spitale si case de odihna si tratament din BELGIA (reg.francofona). Nu necesita vechime sau cunoasterea limbii franceze.
Nu se percepe comision.

CV-ul se trimite la adresa de e-mail.
Relatii la telefon.

Cerinte

Medici:

-diploma de absolvire a facultatii
-cunostinte minime de limba franceza
-cunostinte B1.4 de limba germana

ASISTENTI MEDICALI:

-Diploma de asistent medical generalist
-cunostinte minime de limba franceza.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pentru
- MEDICI ( MEDICI REZIDENTI, MEDICI SPECIALISTI,MEDICI DE URGENTA, MEDICI DE MEDICINA GENERALA)
Condi?iile oferite sunt urm?toarele:
?contract de 2 ani; La sfâr?itul celor 2 ani, este la latitudinea medicului prelungirea contractului sau instalarea cu titlu privat
?cazare asigurat?;
?3000? brut /luna, pe durata contractului;
?6 - 7 g?rzi pl?tite (g?rzile nu dep??esc 24 de ore).
?angajarea se face pentru spitalele din regiunea francofona
?alte avantajele sunt comune cu ale asistentilor si enumerate mai jos.

Pentru

ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI (debutanti sau cu experienta)
pentru a lucra in spitale sau case de odihna din Belgia.
--salariul brut pentru ASISTENTI MEDICALI 2000 euro/ luna
-cu sau fara experienta si fara limita de varsta
-angajare pe termen nelimitat

Beneficii pentru medici si asistenti:

-al 13-lea salariu
-sporuri aplicate de salariu
-prime de concediu (dupa un an)
-prima de atractivitate (la sfarsitul anului)
-drepturi egale cu cele ale angajatilor belgieni
-2 luni cazare gratuita
-monitorizare si consultanta pentru 1 an
-primul transport Romania-Belgia gratuit
-posibilitate de reintregire a familiei prin asigurare de loc de munca sotului(in limita posibila)
-alocatii familiale pentru copii
-invatamant gratuit pentru copii
-cursuri gratuite de limba franceza
-nu se percepe comision sau taxe.