Click aici »

Marinari fluviali

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Tara
Belgium, France, Germany
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Navigatie
Data introducerii
08-11-2013
Data actualizare
08-12-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.

Descrierea postului

S.C. MARITIME SOLUTIONS S.R.L., agentie de crewing autorizata de ANR recruteaza in vederea angajarii MARINARI FLUVIALI pentru Belgia, Olanda, Germania.

Cerinte

- Carnet de serviciu sau schifferdienstbuch cu viza de Regensburg si una din urmatoarele calificari: decksman, matrose, steuermann;
- Experienta (de preferat pe nave cu pavilion strain);
- Cunostinte la nivel conversational pentru una din urmatoarele limbi straine: engleza, franceza, germana, olandeza, flamanda.

REPREZINTA UN AVANTAJ:

- Disponibilitatea de a participa la o testare practica ce va avea loc in Galati;
- Recomandari de la fostele locuri de munca.

IMPORTANT:

Procedura de recrutare se va desfasura astfel: persoanele interesate sunt rugate sa trimita urmatoarele documente:
- CV;
- Copie C.I.;
- Copie integrala a carnetului de marinar (romanesc si/sau strain)

la urmatoarea adresa de e-mail: monica.drosu@maritimesolutions.ro
Ulterior, veti fi contactati in vederea participarii la interviu.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Transport asigurat;
- Salariu fix (in lei) + diurna (in euro);
- Asigurare.